Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Зборување и одење во сон

Go down

Зборување и одење во сон Empty Зборување и одење во сон

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Апр 18 2008, 21:53

Како ќе си ја објаснете оваа појава...зборување и одење за време на сон?
Повеќето кажувале дека ако тогаш ја прашуваш нешто личноста, се ќе ти каже...брат ми нон стоп нешто зборува станува, шета низ дома....и сум го снимила :ljolj: си прави муабет и утредента на ништо не се сеќава..
Мислам дека ова се случува ако личноста е напната, цел ден била во стрес, па како резултат на тоа блада во сон.....
Дали вас ви се случило ова? Кажете некоја случка....
:cao:


Последната промена е направена од ~The Vampire~ на Пет Апр 18 2008, 22:16. Мислењето е променето 2 пати.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Зборување и одење во сон Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by SteelTemplar on Пет Апр 18 2008, 22:12

Ко бев помал сум месечарел премхогу, сум станвел од спиење сум шетал дома и ко че се разбудев на нишо не се сеќавам. Лани имаше интересна случка. еден другар легна да спиет и само анеднаш стана, појде на балкон се измоча на балконот и пак си легна. lol!

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Зборување и одење во сон Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Апр 18 2008, 22:17

Јас само понекогаш ќе сум кажела по 2-3 збора и толку..... Suspect
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Зборување и одење во сон Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by SteelTemplar on Пет Апр 18 2008, 22:22

Да ама сеа ко че спијам мн ретко и збор да изустам... ко бајче си нанкам... :rano:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Зборување и одење во сон Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by borisd on Саб Апр 19 2008, 01:09

Аха да Very Happy:D:D ти спиеш ја те слушам, понекогаш ама!
А јас порано ептен сум зборвел во сон, сеа поретко, ама врска неам шо сум кажвел, кој слушнал слушнал кој не ке слушнит ако му кажит некој Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Зборување и одење во сон Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by SteelTemplar on Саб Апр 19 2008, 16:43

Борис, абе ја и ти муабети иаме праено ти дур спиеш ахахахахха ај некој ден че те снимам аку? :yes:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Зборување и одење во сон Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by MaX on Саб Апр 19 2008, 19:24

Порано сум правел многу муабет во сон сеа засега поретко.
Ама шо е најтрагично најчесто сум се карал со некого во сон. Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Зборување и одење во сон Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by Vase on Саб Апр 19 2008, 20:29

И ја ко мал си правев муабети во сон ама баба ми ми баела додека јас сум спиел и од тогаш не зборам, а може и зборам ама незнам Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Зборување и одење во сон Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by Kosta on Саб Апр 19 2008, 22:32

Сум зборувал... Ама сум бладал, ништо не се разбирало :laugh: . А за одење на сон, не ми се верува да ми се има до сега случено то.

ПС: Дики сними го на Борис да го слушниме некој ден :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Зборување и одење во сон Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by bonte on Нед Апр 20 2008, 03:37

Jas uste znam da si razgovaram so nekogo dodeka spijam Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Зборување и одење во сон Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Мај 06 2008, 00:00

Vujko mi kako mal ko spiel,baba ke go fatela na maliot prst i toj kazvel se so mu se slucilo denta :laugh:
jako a!
AMa ne e sigurno zs mozit ako ja lazis zena ti mojt da se ispovedas pa posle perduvi da letet :ljolj:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Зборување и одење во сон Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by Kosta on Вто Мај 06 2008, 00:02

HalfGrown_IDIOT напиша:AMa ne e sigurno zs mozit ako ja lazis zena ti mojt da se ispovedas pa posle perduvi da letet :ljolj:

:laugh: :laugh: :laugh: Haha затоа нема лажење... :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Зборување и одење во сон Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Мај 09 2008, 17:44

само поштено :laugh:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Зборување и одење во сон Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by Anamarija on Чет Jул 03 2008, 18:41

bratu4etka mi ima 12 god i taka prai.ke dojde do kaj mene(koa sme zaedno)i ke si praime muabet i sabajleto ke i kazam za toa i niso ne se sekava ama na nea postojano taka i se desava.Vaka koa gleas e smesno ama iam slusnato deka mese4arenjeto e eden vid na bolest.
Abe se e do podsvesta
Anamarija
Anamarija
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Расположение : Зборување и одење во сон Devilish
Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот http://pegi4ka.myspace.com

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by Александар on Пет Jул 04 2008, 15:03

затоа најважно пред легнување да се релаксирате на било каков начин(ако ве релаксира музика навечер не заборавајте да го исклучите апаратот пред да заспиете), за се си има објаснување за кое треба да се разговара со личност која се разбира во тој реон Wink
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Зборување и одење во сон In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by jelena on Саб Jул 05 2008, 07:30

jas si kazvam ponekogas nekoi raboti vo sonot krkrkrkr (si se izdavam) krkrkr

_________________
Зборување и одење во сон 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Зборување и одење во сон Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зборување и одење во сон Empty Re: Зборување и одење во сон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот