Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Go down

Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by MaX on Пет Апр 18 2008, 00:04

avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by MaX on Пет Апр 18 2008, 00:09

You are Green Lantern
Green Lantern 80%
Spider-Man 75%
Superman 75%
Wonder Woman 73%
Supergirl 68%
Iron Man 65%
The Flash 65%
Batman 55%
Robin 45%
Hulk 45%
Catwoman 40%
Hot-headed. You have strong
will power and a good imagination.


avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by Kosta on Пет Апр 18 2008, 14:31

Истото и мене ми спадна дека сум Green Lantern

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by borisd on Пет Апр 18 2008, 17:11

Исто и мене, ама кога ке го ставам кодот не ја вади сликата Sad
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by Vase on Пет Апр 18 2008, 18:39

И мене исто што е оваа работа ццц

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by SteelTemplar on Пет Апр 18 2008, 22:01

Wonder Woman 90%
The Flash 80%
Supergirl 80%
Green Lantern 70%
Superman 70%
Iron Man 70%
Robin 60%
Catwoman 50%
Hulk 50%
Spider-Man 40%
Batman 20%
You are a beautiful princess
with great strength of character.


SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Апр 18 2008, 22:47

You are Supergirl
Supergirl 80%
Spider-Man 80%
The Flash 80%
Superman 80%
Robin 60%
Wonder Woman 60%
Green Lantern 60%
Hulk 60%
Catwoman 60%
Iron Man 60%
Batman 20%

хахахааа
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by SteelTemplar on Саб Апр 19 2008, 16:45

А ова значит дека иам женски манири или пак Wonder Woman ми одговарат за партнерка? :133:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by jelena on Саб Апр 19 2008, 22:20


_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by SuNsHiNe on Сре Апр 30 2008, 23:24

Green Lantern 90%
Iron Man 85%
Spider-Man 80%
Hulk 75%
Supergirl 70%
Wonder Woman 65%
Superman 55%
The Flash 55%
Robin 52%
Batman 50%
Catwoman 10%

SmileSmileSmile
avatar
SuNsHiNe
Студент
Студент

Female
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ам ај да ве видам кој Херој би биле

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот