Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Во семејството Качер - Мур неодамна имало голем семеен состанок

Go down

Во семејството Качер - Мур неодамна имало голем семеен состанок

Пишување by najforumce on Вто Апр 15 2008, 05:20

Ештон Качер својата невиност ја изгубил кога имал 15 години и тоа за две секунди. Години подоцна имал сексуални односи со истата дама за да и покаже дека и не е така лош.Во семејството Качер - Мур неодамна имало голем семеен состанок. Имено, кога Ештон дознал дека една од ќерките на Деми Мур ја изгубила невиноста, одлучил девојките подобро да ги упати во ситуацијата.

„Знаев дека една од девојките спиеше со својот дечко и дека за тоа не разговаравме многу. Па јас едноставно сакав да има со кого да поразговара, нешто како отворен форум. Ми беше непријатно, но не можам да дозволам поради тоа да го направам тоа што е правилно“, изјавил Ештон.

Па поради тоа не му било ни незгодно да разговара за своето прво искуство. „Тоа се случи со една девојка која само што ја имав запознаено, односно која ми ја намести пријателот. Целата таа работа траеше отприлика две секунди. Беше грозно и доста непријатно. Две години подоцна,повторно имав однос со истата девојка само за да и покажам дека не сум баш така лош како што испадна првиот пат“, раскажува триесет годишниот актер.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот