Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Бугарски фармер ја заменил сопствената жена за коза

Go down

Бугарски фармер ја заменил сопствената жена за коза

Пишување by najforumce on Нед Апр 13 2008, 03:16

Стоил Панајотов (54) ја заменил својата трета сопруга за Елена, осумгодишна коза. Тоа му успеало на сточарскиот саем во трговскиот град Пловдив. Главната причина за необичната размена било тоа што сопругата неможела да му роди дете. Размената ја направиле пред запрепастените луѓе.Дента кога пријателот ми рече дека нема среќа со жените и дека му се допаѓа мојата сопруга, ја направивме спогодбата. Се разбира и жена ми се сложи со размената - раскажува Стоил.

Козата роди три младенчиња, а мојата сопруга ниту едно дете. Трговската спогодба е поповолна за сопственикот на козата, отколку за мене. Јас добив коза од втора рака, а тој потполно нова жена - кажува фармерот.

Ова не е прв случај на необичен однос помеѓу луѓето и животните. Минатата година селскиот старешина од Судан присилил еден маж да се ожени со коза откако го фатиле дека сексуално ја малтретира. Минатата година маж од Индија се нашол на насловните страни од сите вести откако по совет на астролог се оженил за куче.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот