Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Шест месеци од загинувањето на Тоше

Go down

Шест месеци од загинувањето на Тоше

Пишување by najforumce on Саб Апр 12 2008, 01:24Денеска се навршуваат шест месеци од загинувањето на најголемата македонска музичка ѕвезда Тоше Проески, кој на 16 октомври го загуби животот во сообраќајна несреќа во близината на Нова Градишка, Хрватска.

По тој повод денеска во неговото родно Крушево ќе се одржи шестмесечен помен во црквата Св. Никола и на гробот на Тоше.

Во Крушево денеска ќе биде отворена канцеларијата на Меѓународната фондација Тоше Проески која е лоцирана во центарот на градот.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Шест месеци од загинувањето на Тоше

Пишување by Kosta on Саб Апр 12 2008, 04:07

RIP Тоше Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Шест месеци од загинувањето на Тоше

Пишување by MaX on Саб Апр 12 2008, 04:08

кога поминаја бе 6 месеци уште не ми се вервит дека загина Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Шест месеци од загинувањето на Тоше

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот