Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Некој нов софтвер

Go down

Некој нов софтвер

Пишување by Александар on Нед Јун 17 2007, 01:29

dali imate nekoj nov piratski i nelegalen softver a?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by deXterche on Сре Јун 20 2007, 02:33

Sargeras напиша:dali imate nekoj nov piratski i nelegalen softver a?
Kolku da sakas
avatar
deXterche
VIP
VIP

Male
Taurus

Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.univerzum.uni.cc

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by Александар on Чет Јун 21 2007, 17:33

super ko ke idas da zemis nekoe filmce donesi za otvaranje na files i nivno totalno menuvanje thx
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by Kosta on Пет Јун 22 2007, 01:04

lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by Goran - Gogo on Нед Јун 24 2007, 20:19

Да не има некој Windows Мobile да ми даде ми треба за Pc Pocket. Ама некоја понова верзија незнам која е најнова ама ако не се лажам 6.0 е најнова. Однапред ви благодарам.Very Happy


Последната промена е направена од на Пон Јун 25 2007, 03:54. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by MaX on Пон Јун 25 2007, 03:02

Eh koga sme na ovaa tema dali nekoj ima register kako da go napravam Windowsot 100% legalen?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Јун 26 2007, 00:24

kazite so vi treba barem za ova ne e problem lol
cekam
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by Kosta on Нед Сеп 30 2007, 14:09

MaX напиша:Eh koga sme na ovaa tema dali nekoj ima register kako da go napravam Windowsot 100% legalen?

Дали воопшто постои такво нешто ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by MaX on Нед Сеп 30 2007, 14:11

Da postovjase edno samo vo registri so se redese toa bilo napraveno za studenti ama ne rabota poveke zatoa baram neso slicno.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by Kosta on Пон Окт 01 2007, 23:53

MaX напиша:Da postovjase edno samo vo registri so se redese toa bilo napraveno za studenti ama ne rabota poveke zatoa baram neso slicno.

Маки ти го најдов овај регистар, кој ти го прави Windows-от лиценциран, само е нелегален софтвер и затоа ќе ти го пратам по приватна порака, и при тоа при секој update на Window-от треба претходно да го стегниш овој регистар.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by bonte on Пет Ное 16 2007, 23:43

a da najdes nesto takvo za vista (shit) Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by MkDvirus on Саб Aвг 29 2009, 02:45

Код:
http://www.megaupload.com/?d=KC7Z66XH
вака дечки ова ви е за ХP да го напраите легален имате све потребно внатре јас го аплудирав и работи ! имате внатре реад ме
само на анг е , така да ако имате прашања прашајте !
avatar
MkDvirus
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 9
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Во моето тело!
Ден на регистрирање : 2009-08-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Некој нов софтвер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот