Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Слејер во Белград!!!

Go down

Слејер во Белград!!!

Пишување by MaX on Пет Апр 11 2008, 14:43

После историскиот концерт на Iron Maiden на Белградскиот Саем во март минатата година, Авалон Продукција носи уште едни “метал” легенди на Балканот.

Фантастичните SLAYER ќе одржат концерт на стадионот Ташмајдан во Белград на 24ти јуни.

Се работи за единствено и ексклузивно шоу на Балканот кое нема да биде фестивалско туку целовечерен концерт на Slayer, за разлика од сите други настапи на Slayer ова лето на големите Европски и светски музички фестивали.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слејер во Белград!!!

Пишување by MaX on Сре Јун 04 2008, 21:35

За жал и ова е откажано.
Значит сите теми за концерти што ги отворив се откажаја....
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот