Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Go down

Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Апр 10 2008, 03:46

https://www.youtube.com/watch?v=-F5PCkinXGQ

тука можете да ја слушнете англиската верзија на нашите претставници! не ми е нешто посебно..ни на македонски ни на англиски! Боки ни беше спасот ако сакавме да сме понапред....али ај....со среќа....
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by MaX on Чет Апр 10 2008, 04:25

хаха јако :laugh:
Очигледно малу бевме понижени низ Европа па сеа и овие
ни требеја да не понижвет уште толку. Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by Kosta on Чет Апр 10 2008, 11:12

http://najforumce.com/forum-f29/topic-t758.htm

Темава ја има уште пред 1 месец :laugh:

А и подолу го има и видеото

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот