Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Конечно сфатив дека...

Go down

Конечно сфатив дека...

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Апр 09 2008, 20:41

Има моменти кога ќе сфатиме дека ете на пример, немаме среќа во нешто, немаме вистински пријатели, дека некој не не сака, дека немаме време за нешто, итн....што вие сте сфатиле?

Конечно сфатив дека немам среќа во љубовта,
дека во секоја ама баш секоја па и совршена врска има изневерувања и секогаш ќе има,
дека животот е убав ако знаеш како сам да си го направиш убав,
дека можам да бидам која сакам јас и што сакам,
дека само лажговци има на планетава,
дека треба да сум посмирена!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by borisd on Сре Апр 09 2008, 22:21

Deka ne treba da se nerviram
Deka neam srekja IC
Isto taka i vo ljubovta
Tolku valjda...
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by MaX on Чет Апр 10 2008, 04:40

Конечно сватив дека све околу мене е Холивуд
Дека сите се добри актери и уживаат во тоа(оскар за нив ве молам)
Во љубовта не че да имам среќа и јас Very Happy јбига
И конечно денеска сватив дека имам уба ѕвезда(не објаснувам каква)
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by The*Goddess on Вто Апр 15 2008, 01:17

Сватив......дека сум разочарана од сите
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by jelena on Сре Апр 23 2008, 13:39

сватив дека боледувам од insomnia
дека не треба да се нервирам за глупости и ситници
и за крај сватив дека има многу работи шо не ги сваќам confused

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Апр 24 2008, 00:39

Сфатив дека сум разочарана од неколку "блиски" пријатели.
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by bonte on Вто Мај 20 2008, 18:27

Сфатив дека пушењето е штетно по здравјето Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by borisd on Вто Мај 20 2008, 18:46

Сфатив дека сфатив нешто Razz
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Мај 22 2008, 16:08

Конечно сфатив (ова по втор пат) дека вистински немам среќа во ништо Rolling Eyes
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by jelena on Пет Мај 23 2008, 06:48

svativ deka samo doma si e doma Sad

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Мај 26 2008, 19:29

По илјадити пат сфаќам дека во се имам среќа, освен во љубовта Sad :serko:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by jelena on Пон Јун 16 2008, 21:43

daka vervam na tie so treba i na tie so ne treba...

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Јун 17 2008, 01:42

Конечно сфатив дека сум среќна, и дека имам среќа во љубовта јеее конечно :nisa:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by hello on Вто Јун 17 2008, 12:16

deka nekoj nyboj nema da se smenet, dur ne gi fuknis so neso pogla :

hello
Студент
Студент

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : dolno dupeni
Ден на регистрирање : 2008-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by MaX on Нед Jул 06 2008, 19:36

Сватив дека ова јас што го имам го нема никој на планетава....СРЕЌА!!! Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by jelena on Вто Jул 08 2008, 06:16

MaX напиша:Сватив дека ова јас што го имам го нема никој на планетава....СРЕЌА!!! Very Happy

hehehe blaze tebe Smile :nisa:
ama i deka ne mozis bez najforumce.com priznaj sega ne se srami krkrkr

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by MaX on Вто Jул 08 2008, 11:53

jelena напиша:
MaX напиша:Сватив дека ова јас што го имам го нема никој на планетава....СРЕЌА!!! Very Happy

hehehe blaze tebe Smile :nisa:
ama i deka ne mozis bez najforumce.com priznaj sega ne se srami krkrkr

Конечно со помош на Јелена сватив дека не можам и без Најфорумче Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by jelena on Вто Jул 15 2008, 06:34

дека животот е курва и дека треба да го е.... за да живејме како шо сакаме :nisa:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Jул 15 2008, 19:19

........дека го сакам :amor1:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by MaX on Вто Jул 15 2008, 20:59

Конечно сватив дека нема поуба работа од ЕХИТ фест :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Конечно сфатив дека...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот