Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Златната рипка !!!

Go down

Златната рипка !!! Empty Златната рипка !!!

Пишување by jelena on Пон Апр 07 2008, 09:00

1. da si sum doma
2. da imam pojke sreka
3. da mozam da go vratam vremeto


Последната промена е направена од jelena на Пон Јун 16 2008, 22:50. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Златната рипка !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Златната рипка !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by MaX on Пон Апр 07 2008, 13:35

1.Да одам на концерт од King Diamond
2.Да живеам во Амстердам
3.Да сум бесмртен
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Златната рипка !!! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by bonte on Пон Апр 07 2008, 19:30

1.да ми исполнит 100 желби.
а втората и третата ке ги искористам за децата од африка Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Златната рипка !!! Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by Kosta on Пон Апр 07 2008, 19:50

1. Да дојде Nami Yoshida во Македонија
2. Да ја гризнам на Nami Yoshida
3. Да остане летово Nami Yoshida во Македонија

Друго нишо не ми треба :icon_mrgreen:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Златната рипка !!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by jelena on Саб Jул 05 2008, 07:43

1. da gi vidam Emica i Elena :133:
2. 1 sise konjak Smile
3. i uste 1 zlatna ripka Very Happy

_________________
Златната рипка !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Златната рипка !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by jelena on Пон Сеп 15 2008, 07:52

овај пат ке и посакам само едно да си одам дома побрзоооооо

_________________
Златната рипка !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Златната рипка !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by Kosta on Вто Сеп 16 2008, 01:47

jelena напиша:овај пат ке и посакам само едно да си одам дома побрзоооооо

Готово си ги искористи веќе трите желби Razz Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Златната рипка !!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by kate on Вто Сеп 16 2008, 01:58

1.Da se srekni site sto gi sakam i so me sakaat
2.Da imam najubav decko so ke me sakat kolku so ke go sakam ja nego
3.I da ziveam so deckoto na havai

golem e filmov a? :love6:


Последната промена е направена од kate на Вто Сеп 16 2008, 14:29. Мислењето е променето 1 пати
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by iki on Вто Сеп 16 2008, 02:11

јас сакам да имам малце поќе 'ксмет, не барам многу а?scratch
iki
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение : Златната рипка !!! Happy
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 16 2008, 02:19

iki напиша:јас сакам да имам малце поќе 'ксмет, не барам многу а?scratch


не џанам :ljolj:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Златната рипка !!! Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by borisd on Сре Ное 26 2008, 19:12

1. Да завршам факултет
2. Да имам најуба и супер платена работа
3. Секој ден да е Нова Година Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Златната рипка !!! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Ное 28 2008, 01:48

Во моментов само едно......си знам ја :iconflowerhr4:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Златната рипка !!! Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by jelena on Пет Ное 28 2008, 16:01

1 да си собери Господ вересите побрзо оти ваа не ја бива

_________________
Златната рипка !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Златната рипка !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by Александар on Саб Ное 29 2008, 15:36

дојдовме и до рпиките Razz
1. сите да се најсреќни од чејф онака освен еден за сите да знает дека се среќни ш'о се среќни
2. најмоќна девиза да е воздухот и авиокомпаниите да мислат дека тие го контролираат (да се лажат)
3. глобализација во село
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Златната рипка !!! In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Ное 29 2008, 19:54

Фалати рипке :pos: :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Златната рипка !!! Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by jelena on Чет Дек 04 2008, 15:19

да дојди побрзо 18 ти :smileJ:

_________________
Златната рипка !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Златната рипка !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by MaX on Чет Дек 04 2008, 17:29

да дојт утрешниот ден порано и да помине се како што треба Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Златната рипка !!! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by ivan-peso on Пон Јан 12 2009, 01:12

1.многу пари
2.многу среќа
3.да си фатам уште една златна рипка :icon_cheesygri

ivan-peso
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : пред компјутер
Ден на регистрирање : 2009-01-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by MaX on Пет Фед 06 2009, 19:42

Ако фатам златна рипка че си ја стам во Аквариум и кога нема да и давам да јаде и кога нема да и ја чистам водата...таја од мене че бара да и исполнам 3 желби :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Златната рипка !!! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by jelena on Чет Мај 21 2009, 13:29

1. да заврши сесијата
2. да си ги реализирам сите планој
3. да одморам од се и сите во животот
:worshippy:

_________________
Златната рипка !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Златната рипка !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Златната рипка !!! Empty Re: Златната рипка !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот