Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Места за излегување ?

Go down

Места за излегување ?

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Јун 16 2007, 16:13

Дајте предлози за каде да се излезе во Скопје please...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Ivcak on Пет Јун 22 2007, 16:17

еј у сабота оние која сакаат д аизлезат нека дојдат у ало ало кафичот на кеј со е ке биде последна забава за оваа сезона и ке биде мн топ верујте киснам таму Smile
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:09

bev vcera marakana i zakon si pominav mi se sviga mestenceno
a muzikata isto bese zakon
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by CEHKA on Пет Jул 06 2007, 02:03

abe decki dzabe sedite u sk ne znaete da iskacate.
se ste nesto po toa klabingot tamu
slusam ke ideme u B2 ili koloseum nesto pa amn be
malograganstina to e.so ke prajs
ne izlegvite aman.sejte doma i ucite
fala tolku od mene
avatar
CEHKA
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 19
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Goran - Gogo on Пет Jул 06 2007, 02:11

CEHKA напиша:abe decki dzabe sedite u sk ne znaete da iskacate.
se ste nesto po toa klabingot tamu
slusam ke ideme u B2 ili koloseum nesto pa amn be
malograganstina to e.so ke prajs
ne izlegvite aman.sejte doma i ucite
fala tolku od mene

А што имаш некој попаметен предлог за на други места?
Ја баш и не ги прифаќам оние места каде излегвет оние со коси до г'з, за српско можит и да се продискутират и би поразмислил малце ако сме добро друштво и ако сме за пианка.
Јас искрено ги почитуам местава со дупциз, дупциз музика....
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by PsyTrip on Пет Jул 06 2007, 03:55

Goran напиша:
CEHKA напиша:abe decki dzabe sedite u sk ne znaete da iskacate.
se ste nesto po toa klabingot tamu
slusam ke ideme u B2 ili koloseum nesto pa amn be
malograganstina to e.so ke prajs
ne izlegvite aman.sejte doma i ucite
fala tolku od mene

А што имаш некој попаметен предлог за на други места?
Ја баш и не ги прифаќам оние места каде излегвет оние со коси до г'з, за српско можит и да се продискутират и би поразмислил малце ако сме добро друштво и ако сме за пианка.
Јас искрено ги почитуам местава со дупциз, дупциз музика....


Хехе така е...ама овој СЕНКА не знам што глуми...можеби е филозоф Very Happy Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Ivcak on Нед Jул 08 2007, 16:59

hahha stvarno i ja neznam so glumi Smile)) mestata se taman top koa ke ti iskoci nekoja tipka so minic do po pi..karnik Smile)) da neznaes kaj se naogas Wink)
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by CEHKA on Чет Jул 12 2007, 02:28

hehehehe
vi se cudam na umot
ama ako pak ojte tamu.slusam ve zarazvele so sida tamu.hehehe
koj i da ste ne se druzam so vas pojce ne e sigurno
avatar
CEHKA
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 19
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by MaX on Чет Jул 12 2007, 02:30

CEHKA напиша:hehehehe
vi se cudam na umot
ama ako pak ojte tamu.slusam ve zarazvele so sida tamu.hehehe
koj i da ste ne se druzam so vas pojce ne e sigurno

ljolj Very Happy:D:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Tattoo Beauty on Пон Jул 23 2007, 19:31

за затворен простор (браво , кастро, местоLaughing Laughing може и хард рок, може да се помине и во колосеум ама се зависи од тој кој за каков жур еSmile

а летно време ехех само парк!!!Laughing
avatar
Tattoo Beauty
Почетник
Почетник

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 7
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : u studio za tetoviranje:))
Ден на регистрирање : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by NIN on Нед Jул 29 2007, 14:58

mene bidejki mi e mnogu interesno navecer da izleguvam i da gledam zenski so minic do pic - bescelno se setam po ulici. momentalno i ne znam sto raboti osven marakana sto ne e voopsto loso mesto za iskacanje se dodeka se dise vnatre. zatoa nie ete ke si odbereme naselba i nekoj period tamu setame. bidejki kisela voda ne ja poznavame dovolno-tamu sum ako nekoj me bara Very Happy
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by MaX on Пон Jул 30 2007, 02:46

Nin a kade da gi najdam jas tie zenski so minic do pic Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by NIN on Пон Jул 30 2007, 03:12

kako kade?! Very Happy pa po koloseumi - moloseumi i slicni teatri, amfiteatri... glavno vo petok sabota ili cetvrtok. ne gi poznavam licno pa da ti kazam. ama sega gradov e prazen i nesto gi nema i toa bas koga ja si odam na odmor tie isceznaa (!!! agrr)
pozdrav dragi decinja ja se odjavuvam za malku podolgo. jeej!
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by borisd on Нед Ное 11 2007, 01:26

abe znaete deka na temava ne e pisano od juli mesec?
hahahahahahahahah Very Happy:D:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Kosta on Нед Ное 11 2007, 01:38

borisd напиша:abe znaete deka na temava ne e pisano od juli mesec?
hahahahahahahahah Very Happy:D:D:D:D

Па нема каде да се излегува :ljolj:

Се шалам.

За излегување има секаде, по Скопје.
:zurka:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by mary_jane on Чет Дек 06 2007, 14:06

Летно време- парк, Тереза, околните кафичи и Маркана и Балет
Зимно време- Тереза, Маракана, балет, околните кафичи, Браво, Мамас...Ленин Laughing итн
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Ivcak on Пет Дек 07 2007, 05:05

tapa e gradov Neutral
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by _EAX on Пет Дек 07 2007, 05:12

Ivcak напиша:tapa e gradov Neutral
damn true

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by julija on Пон Дек 10 2007, 14:06

ajde site vo strumica
avatar
julija
Почетник
Почетник

Male
Sagittarius

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : strumica
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by _EAX on Пон Дек 10 2007, 14:35

julija напиша:ajde site vo strumica

ova e pokana za gosti? Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by MaX on Вто Дек 11 2007, 20:47

Ејјј стварно Струмица е лудило ама јас бев тамо пред 8год Very Happy
Сега како е незнам....
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Дек 12 2007, 00:26

sega ludilo e jas bev na piperki berenje:)
se zezam.Sakam da odam vo Strumica,najubavi zeni ima vo Makedonija.
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by PsyTrip on Нед Фед 24 2008, 19:38

Сеа шемата е во Мода или Карма ...
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Trco on Нед Мар 23 2008, 03:37

Kiki mislis "Vo strumica ima najgolem broj na zeni....4 zeni na 1 masko" zatoa ti se odi heheheh..........odis tamu i nema da promasis zensko Very Happy
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Trco on Нед Мар 23 2008, 03:38

najaki mesta za izleguvanje se "Bravo,marakana,Kastro,Mamas i Park" spored mene............zasto jas odam tamu haha Smile peace
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Места за излегување ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот