Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Колин Фарел во Сараево снима филм со Денис Танович

Go down

Колин Фарел во Сараево снима филм со Денис Танович

Пишување by najforumce on Нед Апр 06 2008, 19:06

Колин Фарел, еден од најпопуларните филмски актери во светот, допатува во Сараево каде ќе се спрема за улогата во новиот филм кој го режира оскаровецот Денис Танович.Фарел ненајавено пристигна во петокот навечер, а за неговото доаѓање од медиумите единствено знаеше весникот Ослободување, за кој славниот ирски актер изјави дека не можел да одбие соработка во филмски проект со толку сјајно сценарио.

Филмот „Triage“ се темели на книга од Скот Андерсон, која е напишана врз основа на сеќавањата на фоторепортерот Марк Волш.

„Денис има напишано сјајно сценарио, пред се многу оригинално и заради тоа ја прифатив оваа улога. Тоа е прекрасна приказна“, изјави Фарел.

Самиот филм ќе започне со снимање кон крајот на април на локации во Шпанија и Ирска, па во Босна и Херцеговина, а Фарел во Сараево ќе помине неколку денови за да се запознае подобро со сценариото и со другите членови на тимот од Танович.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот