Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Се продава Ламборџинито на Џена Џемисон

Go down

Се продава Ламборџинито на Џена Џемисон

Пишување by najforumce on Нед Апр 06 2008, 02:44

Голема вест за обажавателите на ликот и делото на Џена Џемисон, порно кралицата и добитничка на порно Оскар за ѕвезда на годината. Нејзиниот Ламборџини деновиве е понуден на е-bay онлајн аукцијата.Ламборџинито е произведено во 2002 година, а до денеска има поминато 18 750 км, неизмерливо помалку од неговата претходна сопственичка. Автомобилот нема претрпено дополнителни модификации, и што е поважно, тој е во одлична состојба, што за Џена судејќи по последните снимки и неможе да се каже.Да споменеме уште дека на автомобилот е направен голем ремонт вреден 13 000 долари.

Инаку, Џена најави повлекување од порно-индустријата. И како што кажува, сака да се повлече додека е сеуште на врвот.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот