Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Си читав и се нервирав!

Go down

Си читав и се нервирав!

Пишување by borisd on Пет Апр 04 2008, 17:59

Овие блогерашиве од по америкиве се не знам
http://wonkette.com/375574/how-do-you-solve-a-problem-like-macedonia
Повелете!
Само не знам како би им било нив доколку треба да го сменат името и да си ја отфрлат историјата и да не знаат што се после, а тогаш ние да ги зафркаваме нив!
Ваљда ке дојде и до тоа Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Си читав и се нервирав!

Пишување by Vase on Пет Апр 04 2008, 20:25

Абе брат нема шо да се нервираш со кретени. Како прво пола и повеќе од нив немаат појма за шо зборат, да ги прашаш ќе ти речат дека незнаат која е Македонија и кај се наоѓа и затоа нема шо да се замараш со неписмени џукели, виделе нешто интересно се дава имиња и ајдеееее...

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот