Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

South Park

Go down

South Park

Пишување by MaX on Саб Јун 16 2007, 12:50

South Park.Ако некој ги нема гледано стварно не знае што пропушта.Цртаната серија трае веке 11 год.Содржи многу интелегентен хумор,немаат влакно на јазикот,а толку вреѓање на америка нема никаде да најдете(реални се за тоа).
Кажете ваше мислење за South Park,што мислете за ТВ серијата,до кога треба да треа и слично....
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by borisd on Вто Јун 19 2007, 02:42

Само еден збор ... RULZ!!!!!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by MaX on Вто Јун 19 2007, 15:05

А ако некој сакат да Downloadirat нека оди на
www.southparkx.net
Не се големи епизодите 36МБ е по епизода.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by Kosta on Саб Сеп 08 2007, 07:47

Маx ова го читнав на нет: :)

Авторите на Саут Парк се
договорија со Комеди Централ за продолжување на постојниот договор (кој
трае до крајот на 2008) за уште три години, што во превод значи
дополнителни 42 епизоди од серијата до 2011-т

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by MaX on Сре Сеп 12 2007, 00:49

Jej TY Koki TY na informacija Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by MaX on Чет Окт 04 2007, 19:55

Deneska pocna so emituvanje i vtorata polovina od 11 sezona na South Park.Znaci sekoja nedela vo cetvrtok ke uzivame vo novi epizodi.
Denesnata epizoda vejke ja gledav i stvarno e mnogu dobra.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by NIN on Чет Окт 04 2007, 20:40

super se stvarno!
ja imam eden kup epizodi - ako nekoj saka posto se stvarno super!
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Окт 07 2007, 15:13

pa od novive nekoja dobro bi mi dosla
poso starite gi imam gledano
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by MaX on Пон Окт 22 2007, 04:07

Да брат јас ги гледав новите (3 досега се излезени) и се лудило.А едната ми остави голем впечаток.На Боно од У2 
шо му прает лелеле мајко моја ако го гледат она мислам ке се самоубиет чоекон.Многу мајтап игрет ама ептем.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Окт 22 2007, 23:16

pa daj mi gi be so cekas aman i ti
Smile
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by MaX on Вто Окт 23 2007, 18:13

koga sakas imam sve zivo i divo od niv so mojt da postovjat
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by borisd on Пон Дек 03 2007, 05:47

m'kay?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by bonte on Сре Фед 13 2008, 03:23

mozete i direkno da gi gledate na
www.allsp.com
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by Kosta on Пет Мар 28 2008, 00:39

Саутпарк. Бесплатно :yes: :yes:

Саутпарк ги хостираат своите (embeddable) епизоди, бесплатно! Не дека нема да им се исплати, со тоа ќе си ја мултиплицираат гледаноста во прајм-тајм :laugh: .

Повеќе

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: South Park

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот