Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Билбордот во Скопје

Go down

Билбордот во Скопје

Пишување by Kosta on Пон Мар 31 2008, 15:22Го видел некој :laugh: :laugh: :cao:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by Vase on Пон Мар 31 2008, 17:46

Абе ова е све у ред ми се свиѓа билбордот и се тоа ама не требало баш сеа.Требаше после онака кога ке ја добиеме битката.Уствари кој ги е*е нека стоиSmile

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by Александар on Пет Апр 04 2008, 19:34

гледав бел црн бумбар, се јави некоја Г.ѓа и вика "Абе не е добро ова што го прават со билбордот и давам бел бумбар зошто го тргнаа"
а јас би рекол малце е, тие 100 години си игрет игри со нас тука а ние "ne e dobor ova sto im go pravat" море не излегуваат секаков вид пропаганди не е важно дали се вистина или лага се само да почнат да се сомневаат во нивната земја(е..ти грчките п.д.ри и остало)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by MaX on Саб Апр 05 2008, 02:31

Искрено билбордов ми се свиѓа...ама стварно не им требаше сега.
Имав на моб слична на оваа слика само место тие луѓето во средина
имаше една рака со покажан среден прст.И подобра беше од оваа. :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by bonte on Пон Апр 07 2008, 03:47

so be netrebase sega... koj gi eba* neznam nasiov prost narod zas gi trgna bilbordite....

i demek ako ne bese bibordot ke vlezevme vo nato?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by MaX on Чет Апр 10 2008, 04:50

Абе не е то муабетот ако не бил билбордот че сме влезеле во Нато.
Јас велам дека е само глупи,и стварно е провокација.
Провокации според мене е најбедна работа што можит да постојат!!!
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by Kosta on Чет Апр 10 2008, 11:15

Остај тоа провокација ептем е сељачки, ко децана мали....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by Vase on Чет Апр 10 2008, 12:50

Коки не се нервирај Smile))

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Билбордот во Скопје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот