Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Go down

Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Kosta on Нед Мар 30 2008, 21:00

Со кого од форумов сакате да склучите пријателство ? ... или можда нешто друго .. :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by fiko-mk on Нед Мар 30 2008, 21:11

Интересно прашање... :laugh:
Па со една,ама со која....
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Jimmy on Пон Мар 31 2008, 01:07

fiko-mk напиша:Интересно прашање... :laugh:
Па со една,ама со која....

ајде фико кажи со која Smile
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by fiko-mk on Пон Мар 31 2008, 01:18

Нема да биде интересно...кога ќе дојде време Very Happy

ПС:Една од припадничките на понежниот пол нека очекува приватна порака :laugh:
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by cojo on Сре Апр 02 2008, 00:52

А поѕбаво не е вака кој сака да се запознае со мене а?
avatar
cojo
Студент
Студент

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 37
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by rossonerka on Пет Јун 20 2008, 19:32

so jimmi Embarassed
avatar
rossonerka
Почетник
Почетник

Female
Cancer

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-06-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Kosta on Нед Јун 22 2008, 21:18

Ихааааа Jimmy ќе те жениме :laugh: Се шалам....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Anamarija on Чет Jул 03 2008, 18:50

sakam so The Vampire zs na forumov pro4itav deka saka zmii pa ke iame zaedni4ka tema na razgovor a i po drugite mislenja i dilemi mislam deka sme so sli4ni interesi
avatar
Anamarija
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Расположение :
Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот http://pegi4ka.myspace.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Jул 06 2008, 03:17

Anamarija напиша:sakam so The Vampire zs na forumov pro4itav deka saka zmii pa ke iame zaedni4ka tema na razgovor a i po drugite mislenja i dilemi mislam deka sme so sli4ni interesi

Може......мило ќе ми биде.. Smile
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by kate on Сре Сеп 24 2008, 22:29

Со сите Very Happy
Јас сум Кате,мило ми беше,а се надевам и васVery Happy
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Kosta on Чет Сеп 25 2008, 00:25

Со geri сакам да се запознам... Колега најверојатно ќе те најдам негде по маракана :pos: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by bonte on Нед Сеп 28 2008, 00:07

jas sakam da se zapoznam so "KOSTA"
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Kosta on Вто Сеп 30 2008, 04:53

bonte напиша:jas sakam da se zapoznam so "KOSTA"

Ај ќе се запознајме, :pos: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Окт 13 2008, 13:32

јас како пензионер сакам да се запознаам со некоја секси пензионерка ама да имат уба пензија :pos:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со кого од форумов сакате да се запознаете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот