Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ова треба да се убие бе!!!!

Go down

Ова треба да се убие бе!!!!

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 28 2008, 05:01

Сега за сега толку повеќе кај н'нати...

P.S. До асалните администратори:
Наместете ги да се гледет плс
однапред благодарам
искрено ваш и наш...

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ова треба да се убие бе!!!!

Пишување by Kosta on Пет Мар 28 2008, 13:06

haha кај ги си ги нашол ре ;-)))))) Мрсно мрсно :laugh: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ова треба да се убие бе!!!!

Пишување by SteelTemplar on Нед Мар 30 2008, 04:38

Мие сме од ПЕИ од кај фијата цаноски... мие работаме во швајцарија и нашата партија се залага за еднакви права на сите националности во државава.


Последната промена е направена од Kosta на Нед Мар 30 2008, 11:38. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Не со такви лошчи работи :-))

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ова треба да се убие бе!!!!

Пишување by borisd on Пон Мар 31 2008, 20:38

hehehehehehehehehhee
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ова треба да се убие бе!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот