Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Samsung G600 Belle

Go down

Samsung G600 Belle Empty Samsung G600 Belle

Пишување by najforumce on Сре Мар 26 2008, 21:02

Samsung G600 Belle Untitl11

Компанијата Samsung и порталот Phones4u.co.uk подготвуваат ексклузивна понуда на телефон кој е наменет на понежниот пол.

G600 Belle покрај карактеристиките на боите има и уште еден додаток наменет исклучиво на женската популација - пакувањето во кое доаѓа овој мобилен телефон збогатено е со три нијанси лакови за нокти кои се совпаѓаат со боите на самиот телефон.

Samsung G600 Belle Untitl12

Моделот G600 е веќе познат за оние што ги следат новите трендови во мобилната технологија, едицијата G600 Belle е само донекаде редизајнирана и приспособена како би ја привлекла женската популација.

Продажбата на овој телефон започнува од 1ви април.
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Samsung G600 Belle Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Samsung G600 Belle Empty Re: Samsung G600 Belle

Пишување by Goran - Gogo on Чет Мар 27 2008, 03:18

хаха купувам телефон, гратис лак, ќе го имам ова на ум...
а иначе добро изгледа, а се надевам и добри карактеристики има.
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Samsung G600 Belle Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Samsung G600 Belle Empty Re: Samsung G600 Belle

Пишување by Kosta on Чет Мар 27 2008, 11:25

Абе за гага лакчето само Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Samsung G600 Belle Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Samsung G600 Belle Empty Re: Samsung G600 Belle

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот