Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

гром удри на фудбалер

Go down

гром удри на фудбалер

Пишување by cojo on Вто Мар 18 2008, 01:02

ХИЛВАНО, БРАЗИЛ - Еден бразилски фудбалер во текот на натпревар го удри гром.
Необичната повреда се случи на натпреварот меѓу Ново Хоризонте и Атлетико, откако минаа педесетина минути игра.
Црни облаци се собрале над стадионот и почнале молњи. Гром удрил право во 25 годишниот напаѓач на Хоризонте Хилвано.
Несреќниот играч паднал на земја и веднаш му била пружена медицинска помош. Испитувањата покажаа промена во ритамот на срцето, предизвикано од електричен напон, а лекарите тврдат дека фудбалерот целосно ќе закрепне
avatar
cojo
Студент
Студент

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 37
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: гром удри на фудбалер

Пишување by MaX on Вто Мар 18 2008, 03:16

Епа етети среќа во несреќа барем ќе преживее.
Греотичка Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот