Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

YouTube го награди најдоброто видео

Go down

YouTube го награди најдоброто видео

Пишување by Vase on Чет Мар 13 2008, 03:22

Интернет страницата YouTube ги именувала своите победници со најинтересни видео снимки.

Добитниците биле поделени по категории, така американската поп група "OK Go", ја добила титулата за "најкреативни".

Хумористичната серија "Ask a Ninja" односно снимката од промоцијата на кампањата "доделување на бесплатни прегратки" преку Интернет се исто така наградени за својата креативност, но во други категории.

Водителите на YouTube гордо изјавиле дека победниците ја промениле дефиницијата за "вистински ѕвезди".

За најдобар коментар е награден видео клипчето "Thewinekone" каде што станува збор за маж кој наводно останал сам на пуст остров, додека за хумористичен видео запис наградата ја освоил "Double act Smoosh".

Анимацијата "Kiwi" е прогласено за најобожувано видео.

- Не можам да верувам како YouTube за брзо време и во потполност ја промени културата. Едвај чекам да ја подигнам нашата награда - рекол воодушевен член од победничката група OK Go.

YouTube неодамна е именувана како една од наjпосетуваните страници за видео записи во светот.
Погледнете го видеото тука
Извор:Точка

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот