Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Conquer

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Conquer - Page 2 Empty Re: Conquer

Пишување by Александар on Нед Сеп 30 2007, 19:42

Sad moe soucestvo sry dude
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Conquer - Page 2 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer - Page 2 Empty Re: Conquer

Пишување by buse on Саб Aвг 22 2009, 14:04

Јас ја играв Conquer пред 3 години и не ти се исплаќа да ја играш, заразна е, а многу пари и не се вадат, ако немаш попаметна работа за "тепање" време е ЗАКОН!!! Very Happy:D:D Играта нема ни добра графика, лесна е, но ти треба многу време за да ти стани интересна, странците купуваат од страната драгонболи и никогаш не можеш да бидеш појак од нив, тоа ДЕФИНИТИВНО. 3 залудно изгубени години од мојот живот Very Happy

buse
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Далеку
Ден на регистрирање : 2009-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer - Page 2 Empty Re: Conquer

Пишување by GBL on Саб Aвг 22 2009, 21:16

Conquer glupa igra :S

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Conquer - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer - Page 2 Empty Re: Conquer

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот