Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Conquer

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Conquer Empty Conquer

Пишување by MaX on Вто Јун 12 2007, 02:08

O.k. decki neznam kolku dusi se zainteresirani za ovaa igra no znam deka e ziva zaraza.Igrata e MMORPG.
Sega tuka ako imate nekoe prasanje vo vrska so ovaa igra tuka sum sto mozam da vi pomognam primer ako vi treba nekoj BOT ke se potrudam da vi go najdam i da vi pratam link.
Za drugi informacii proverete www.conqueronline.com


Последната промена е направена од на Пон Jул 16 2007, 17:24. Мислењето е променето 1 пати
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 15 2007, 16:20

abe brat a kaj da ja najdam taa igra ?
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Conquer

Пишување by MaX on Пет Јун 15 2007, 19:41

http://www.download.com/3001-7541_4-10666318.html

Еве ти директен линк.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Kosta on Саб Јун 16 2007, 00:55

Маки за да ја downloaduvаs играва треба многу MB ама јас немам многу MB затоа кога ќе дојда во Струга обазвезно ќе ми ја дадеш (ама гага)


Последната промена е направена од на Вто Сеп 25 2007, 01:34. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Conquer Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Саб Јун 16 2007, 07:01

Ehejjj za tebe bilo problem.Samo ti dur da dojs vo Struga mi se cinit ke i pominit modata na igrava Smile
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Александар on Саб Јун 16 2007, 16:41

uzivaj na taa igra modata nevrvit
samo da mi ja pozajmese malce da ja presnimam Very Happy

piraterija bratce Very Happy
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Conquer In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Саб Јун 16 2007, 19:17

хехе да во право си пиратерија Very Happy.

само кажими од Струга си или ... за да знам како да ти ја дадам.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Александар on Саб Јун 16 2007, 21:22

da be bato rabotam u stefano, mozda da se vidime ke se prepoznajme Very Happy hahaha
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Conquer In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Саб Јун 16 2007, 21:47

Лол не ти ја давам тогаш конкуренција ми сте Very Happy
Се зезам бе не е проблем дојди ново Стефано ке ти ја дадам одма.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Александар on Саб Јун 16 2007, 21:51

Марјан абе ти ли си бре, ц ц ц, аман бе што ми праите.
бај д веј за мене е ... и ке поминам деновиве пошто на раб сум неубо хехе
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Conquer In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Нед Јун 17 2007, 19:26

Знаеш каде ке ме најдеш ќе ти биде снимена само дојди да си ја земиш Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Kosta on Сре Јун 20 2007, 23:22

Max ама има бизнис со оваа игра а ? Laughing Laughing

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Conquer Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Чет Јун 21 2007, 02:31

Pa brat ima ne vikam ne jas.Da e ziva i zdrava igrava si napraviv nekoe denarce Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Јун 25 2007, 23:44

maki brat mislam zanjs koj sum nema problem za toa LOL
fala eptem e zakon forumcevo
i ne gi lazi za igrava misalm iskreno ne e niso posebno ako ste za online igri kazite imam kupoj so i kakvi sakate pozdrav
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 14:12

1MM0rtalis напиша:maki brat mislam zanjs koj sum nema problem za toa LOL
fala eptem e zakon forumcevo
i ne gi lazi za igrava misalm iskreno ne e niso posebno ako ste za online igri kazite imam kupoj so i kakvi sakate pozdrav

Brat dali imam nekade kazano deka igrava e mnogu dobra?Ne jas imam kazano deka e "ziva zaraza" i recimi deka ne sum vo pravo za to.Na prv vpeatok na igrata znajs i samiot kakvi reakcii ima.Jas kako na primer se cudev kako mozet da ja igret ovaa igra.A istoto ke ti go recami za Line Age deka ista reakcija imaat imano i drugi luge.

Taka da jas mislam deka ne izlazav na nikogo.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Јун 26 2007, 18:35

е да во право си за зараза е зараза имам еден зомби дома со сејт 24/7 на неа и ми е скурцено це го хакнам и него и це ја напрам да не мојт да се инсталират појце на пц во знајс за кого зборвам така,мој став не ја поцвите навистина е зараза а не е нисо посебно
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 19:34

Хехехе знам за кој ми зборуваш пошо сега тој го има мојот прв херој што го почнав.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 01:35

znaci ti si toj so treba da go kiltovam a?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Сре Јун 27 2007, 01:44

1MM0rtalis напиша:znaci ti si toj so treba da go kiltovam a?

Kiltovam?????
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 04:33

da te operam be ping-pong eden
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Сре Јун 27 2007, 12:58

1MM0rtalis напиша:da te operam be ping-pong eden


1MM0tralis <=====  KOSSSSSS       Very Happy:D:D:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Jул 09 2007, 00:06

nemoj
be
zs kos
eeeee
aj nemoj molimte aj pls
Very Happy
lol! rendeer study farao elephant alien monkey
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Пон Jул 09 2007, 12:42

1MM0rtalis напиша:nemoj
be
zs kos
eeeee
aj nemoj molimte aj pls
Very Happy
lol! rendeer study farao elephant alien monkey

Ок Ок. 1MM0rtalis <===== Don't kill him
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by MaX on Саб Сеп 29 2007, 19:58

Imam edna tazna vest za tie sto ja igraat igrava a i opsto se rabota za zaguba na eden covecki zivot koj poslednite migovi gi pominal igrajki Conquer.
Deteto se zapnalo da igra i igrajki 6 dena bez prekin bez jadenje i pienje.Pa koga se resilo konecno da stane od igrata mu se slosilo i padnal vo koma i podocna pocinal.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Conquer Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Kosta on Саб Сеп 29 2007, 20:05

Sad Sad Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Conquer Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Conquer Empty Re: Conquer

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот