Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Докажете ја својата хуманост

Go down

Докажете ја својата хуманост

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 15:13

Почитувани посетители. Оваа мала информативна страница би требало да е еден мој мал придонес за помош на фам. Наумовски од Битола. Знаејќи ги сите членови на оваа фамилија, во изминатите години сум имал само пријатни искуства. Луѓе кои го ценат животот и кои се силни како еден кога треба на некого да му се помогне. За жал, еден од членовите на оваа прекрасна фамилија, Игор Наумовски кој е и лично мој другар, по тешката несреќа која ја имаше минатото лето (2007г.) кога сериозно го повреди својот 'рбетен столб сѐ уште закрепнува. Голем дел од неговите повреди се санираа и благодарение на неговата цврска волја и желба за живот Игор денес е жив. Но знаејќи во какво време живееме, и во каква средина Игор се лекува, потребни се дополнителни средства за продолжување на неговиот третман во странство. За Игор повторно да биде исправен цврсто на своите две нозе потребно е да посетува рехабилитационен центар во Црна Гора. Ова не е барање само за помош, ова е барање на човечност, и шанса за секој од нас кој секојдневно купува по 2 пакети цигари или едно шише алкохол. Баш во оваа ситуација можеме да му смениме видикот кој го имаме за светот. Доколку секој од нас оддели скромна сума од неговиот ценет буџет, во границите на неговите можности, Игор за многу брзо време ќе се рехабилитира и ќе ни се врати во целосно опоравена состојба.

За таа цел, отворени се телефонски броеви преку кои ние можеме да му помогнеме:
T-Mobile: 070 143 183
Cosmofon: 075 143 123
Vip: 077143 123
Со секое јавување донирате 100 денари. Запомнете: капка по капка - поточе!

Поздрав,
Ike

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот