Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најдобар оператор

Go down

Најдобар оператор

Најдобар оператор Bar1071%Најдобар оператор Bar10 71% 
[ 5 ]
Најдобар оператор Bar100%Најдобар оператор Bar10 0% 
[ 0 ]
Најдобар оператор Bar1029%Најдобар оператор Bar10 29% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 7

Најдобар оператор Empty Најдобар оператор

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 12:44

Кој е најдобар оператор според вас?Соред мене најдобар е t-mobile

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар оператор Empty Re: Најдобар оператор

Пишување by MaX on Нед Мар 09 2008, 20:42

исто мислам и јас
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Најдобар оператор Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар оператор Empty Re: Најдобар оператор

Пишување by beret on Пон Сеп 14 2009, 18:17

Луѓе нели гледате дека Т-mobile станаа махери за манипулирање со овој
напатен народ.Ама си најдоа база за стрижење,размислете малку за
следново:

1.Мрежата им е поставена,значи немаат скоро никакви трошоци за
одржување и амортизација,не се производна фирма да им се абат машините

2.Заедно со сите влади годишно делат по 90-тина милиона евра Најдобар оператор Icon_confused,значи коментар е излишен,од 2 милиона народ вадат 90 милиончиња годишно,ама народ за стрижење си најдоа со нивните "најевтини тарифи???"

3.Сигурен сум 100% да не влезеа ВИП-овциве на нашиот пазар сеуште ќе си фураа со 15-20 ден. минута во "евтина"-тарифа,затоа не ми ги фалете и правдајте туку удрете по нив.
beret
beret
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 2
Поени : 2
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 45
Се наоѓам : Radovis
Ден на регистрирање : 2009-08-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар оператор Empty Re: Најдобар оператор

Пишување by GBL on Вто Сеп 15 2009, 10:00

ВИП И КОСМОФОН СЕ НАЈБОЛЈЕ Smile)

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Најдобар оператор Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар оператор Empty Re: Најдобар оператор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот