Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Need For Speed

Go down

Need For Speed Empty Need For Speed

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 11:58

Сите ја знаеме играва...Која дел најмногу го игравте?Што ви се допадна во тој дел итн...

Јас најмногу го играв нфс most wanted....Mи се допаѓаше бидејќи се возеше на ден,колите беа многу убави,можеше да си возиш сам (free ride),не е многу лесна за превртување...Јас ја превртев за околу 6-7 дена,секој ден по 1-2 саата играње...

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот