Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: As Roma

Go down

фан клуб: As Roma

Пишување by Kosta on Пет Мај 18 2007, 02:43Фанови на Рома cheers тука е нашето место.

Италија куп 2007: Рома 6-2 Интер king

www.asroma.it
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by PsyTrip on Вто Мај 29 2007, 18:38

Roma 4 ever cheers
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by mario on Сре Јун 06 2007, 22:23

Kakva roma be JUVENTUS 4EVER
avatar
mario
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 9
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-05-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Goran - Gogo on Нед Јун 24 2007, 19:26

Јас тотално го поддржавам марио и ако продолжи да навива за Јуве може да добие админ он мене...(се заебавам за админот ама да знае и јас сум за ЈУВЕ)
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Kosta on Сре Фед 20 2008, 01:02

Roma 2:1 Real Madrid

Жешко е жешко
:laugh:
Останува да видеме уште кај нив што ќе се случе

ПС: Интер одпаѓа :laugh:


Последната промена е направена од Kosta на Сре Фед 20 2008, 01:03. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Фед 20 2008, 22:23

Roma sampion ova godina cheers
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Kosta on Сре Фед 20 2008, 22:23

HalfGrown_IDIOT напиша:Roma sampion ova godina cheers

Амин :thumbup1: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Фед 20 2008, 22:25

ama ZAto Arsenal e najak.
p.s. gi mrzam ovie milan ama ne mojt i prvenstvo i liga.Milan ke se plasira
Ajde ako Prvenstvoto e naseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:44

значи на овој фан клуб за Roma може да пишувате се што е поврзано со Roma,така да нема потреба од отворање на нови теми за Roma. :mercy:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by borisd on Чет Мар 06 2008, 00:43

Real Madrid 1 - 2 AS Roma

Eh sto mi e milooo eeem draaagoooo
FORZA ROMAAAAA!!!!!!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Kosta on Чет Мар 06 2008, 01:02

FROZAAAAAAAAAAAAA РОМААААААААААААААААААААААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ГАЗИМЕЕЕЕЕ !!!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Jimmy on Чет Мар 06 2008, 02:23

Честитки Коки
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: As Roma

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот