Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Огласи

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Огласи Empty Огласи

Пишување by Jimmy on Саб Мар 08 2008, 22:34

* Правам друштво на автобуска, цена по договор
* Јадам сарма по куќи!
* Поволно колнам... Секакви клетви. Фаќаат со гаранција.
* Менувам електрична гитара за плинска со доплата
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Vase on Саб Мар 08 2008, 23:55

-Мењам вила у Маврово за лопата у Охрид;
-Играм на свадби, цена по договор;
-Плачам на погреби- цена по договор;

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Огласи Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Soldier of fortune on Нед Мар 09 2008, 02:06

- Мењам една 40 годишна жена за две од по 20.
- Мењам собна лампа за двособна
Soldier of fortune
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Моника on Нед Мар 09 2008, 19:30

- продавам 1 евро за само 100 денари
- Чистам црно од под нокти цена по договор
Моника
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by bonte on Нед Мар 09 2008, 21:10

-се продава кокошарник во охрид со поглед на езеро
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Огласи Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Нед Мар 09 2008, 22:05

Млад дечко шеќераш,чисти со Kirby по вашите домови
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by MaX on Пон Мар 10 2008, 00:05

Млада плавуша со бујни гради,добра плата,26годишна...продава трактор
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Огласи Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Пон Мар 10 2008, 01:43

Зујам на свадби,крштевки,имендени и други свечености
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by jelena on Чет Мар 13 2008, 18:27

Се бара работник за на автобуска да им мавта на патниците Wink
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Огласи Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Пет Мар 14 2008, 22:48

Возам во спротивна насока по сите локални и регионални патишта со сопствено возило.

Тарифи:

06 h -16 h - 32,4 ден/мин(Се претпоставува сообраќајот е најфреквентен);
16 h - 20 h - 23,7 ден/мин;
после 20 h - 17,2 ден/мин

Во цените е вклучен ДДВ од 19 %
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by jelena on Вто Мар 18 2008, 22:10

Менувам електрична гитара за плинска.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Огласи Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by MaX on Нед Мар 23 2008, 21:53

Радио такси Плава Лагуна....5 пендреци старт 10 километар.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Огласи Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by bonte on Нед Мар 23 2008, 21:56

MaX напиша:Млада плавуша со бујни гради,добра плата,26годишна...продава трактор


:laugh: :thumbup1:
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Огласи Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Чет Мар 27 2008, 16:58

Успешно лекувам од анорексија,страв и трепет,ишијас,реума,ноќно мокрење,синуси и останато од тригонометрија
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Vase on Чет Мар 27 2008, 21:14

Менувам здравствена книшка за штедна :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Огласи Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by borisd on Пет Мар 28 2008, 03:17

Лижам капачиња од јогурт
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Огласи Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Kosta on Саб Апр 19 2008, 23:08

Менувам цимер што грчи, за цимерка што воздивнува

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Огласи Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Kosta on Саб Апр 19 2008, 23:11

Менувам слики од Тито, за слики од Киро

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Огласи Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by SteelTemplar on Нед Апр 20 2008, 03:04

Јадам гомна во единица време

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Огласи Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by jelena on Сре Апр 23 2008, 14:01

Млада професорица дава на часови по математика.

_________________
Огласи 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Огласи Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by borisd on Сре Апр 23 2008, 22:12

Млада плавуша, со добра става, супер плата, куќа на сред Лондон, со базен... не продава нити купува ништо, само си се фали! :bravo:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Огласи Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Сре Апр 23 2008, 23:56

Бивш робијаш, дава часови по Социологија и Филозофија за средношколци


Последната промена е направена од fiko-mk на Вто Јун 10 2008, 21:16. Мислењето е променето 1 пати
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Чет Мај 22 2008, 02:53

Пред 12 се лажам себеси, а потоа го лажам и народот.

Шифра: Политичар
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Kosta on Пет Jул 04 2008, 12:20

Мењам осми семестар на квадрат, за петти со доплата

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Огласи Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by fiko-mk on Саб Aвг 16 2008, 18:43

Врз основа на член 22 став 1 точка 1 од Законот за работни односи, а во врска со укажаната потреба, Сточар-
ската задруга при с.Студеничани распишува


ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

На кандидат за работно место Терач на добиток ( овчар ), на неопределено време, кој ги исполнува следниве услови:


- Завршено најмалку основно образование;

- Работно искуство во областа на овчарството најмалку 2 ( две ) сезони ( За предност ќе се смета терање добиток надвор од државата );

- Возачка дозвола Б категорија;

- Регулирана воена обврска;

- Aктивно познавање на енглески јазик;

- Работа со компјутери ( Word, Excel, Intermet, Sheep Pad ’97 );


Доколку сметате дека сте упорна, динамична, креативна личност, со изразени комуникациски вештини, способност за работа под притисак и тимски дух и сакате нови предизвици тогаш испратете го вашето CV најдоцна до 31.01.2009 ( Св. Атанас ) во месната заедница при с.Студеничани.Од управата,
Смајљи Азем – Командант Пролет
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Огласи Empty Re: Огласи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот