Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кремци, шминкери, позери....

Go down

Кремци, шминкери, позери....

Пишување by SteelTemplar on Чет Мар 06 2008, 15:40

Вака сеа... Кремци, шминкери, позери и целата таа клошарана според мене ѓабе тежит на земјава.
Кое се всушност тие?
Според мене тие се изопачени, неизживеани, разгалени дечишта, облечени во работи од најскапа и најпозната марка. (НЕ) Луѓе кои секој ден од животот го прават истото, турбофолкери, се пијанат од едно пиво и еве видете ме пијан/а сум. Се курчет со најскапи телефони и се тие работи.
Се додека богататите гојат разгалени дечишта, се додека постои струја че постојт и рокенролот. СМРТ ЗА КРЕМЦИТЕ...

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by borisd on Чет Мар 06 2008, 15:48

Не зборви вака некој ке се налутит! Very Happy Оти вистината болит! Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Мар 06 2008, 16:15

Темава ти е закон!
Не да мразам кремчишта! за жал се повеќе и повеќе ги има...Како шо рече се ку*чат со скапи телефони или во кафич иде време за плаќање и ќе го извадат туфчето со пари ќе плукнат и врти врти по парите... Rolling Eyes Видам некој таков и одбивен ми станува..шо сака да докаже со тоа?? дека има пари дека е јак или шо? Кремчишта секогаш со марките понижење им е ако немаат марка на нив...косиците со гелче средени онака кремски...во некој јак филм влезени....а уствари исти ко сите други нормални.....најмногу што ме нервира што се прават нешто што не се демек богаташи од холивуд, неколку женски околу нив и фраер сум! абе оди таму све простаци,и ко ќе ги видиш уште како се фрчат на турбото како апла сељак да гледам пред мене!
Луѓе кои не знаат да ценат вистински вредности, (уствари за нив горе наведеното се најголемите вредности), луѓе кои уште појма немаат од животот сеуште летаат, пилиштари....разгалени дечишта кои другите ги ценат по парите......со еден збор.....прости сељачишта!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by borisd on Чет Мар 06 2008, 16:20

Пилиштари hahahahahahahahaha Ова јако ти беше т.е. цел пост ти е јак ама то ти е најзакон!
ПИЛИШТАРИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!
Да не пукниш ме изнасмеа Very Happy:D:D:D
Тип! Тип! На пливалиште ми е колата, да ја заклучам пфффф и цело време излези од кола, заклучија, влези во кафик отклучија (а оние само светат, трепкачите, жмигавците или како и да се викаат) демек ја иам кола, видетеме! Некој ке речи демек заради љубомора зборуваме вака, ама врска нема, мене ми е супер вака, неам кола, не сум богат ама затоа имам супер друштво, подобро од тоа нема никаде!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Мар 06 2008, 18:16

Нема врска љубомората која љубомора? да не ме сфатите погрешно....зборувам за тоа што се прават нешто што не се а не значи ако имаш кола и пари дека си кремац...зборувам за нивното понашање како што спомнав погоре...фалење без потреба и ред други работи!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by MaX on Чет Мар 06 2008, 21:12

Темпларе алал да ти е за темава.......
Кремчишта не да мразам не можам да ги смисљам
Гледам некој пилиштар со мрсулите до вчера...сега ми се прајт
некој главен....
Море мрш упм да фатет сите кремци....ИНКВИЗИЦИЈА за ваков тип
на луѓе.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by The*Goddess on Пет Мар 07 2008, 02:04

~The Vampire~ напиша:Темава ти е закон!
Не да мразам кремчишта! за жал се повеќе и повеќе ги има...Како шо рече се ку*чат со скапи телефони или во кафич иде време за плаќање и ќе го извадат туфчето со пари ќе плукнат и врти врти по парите... Rolling Eyes Видам некој таков и одбивен ми станува..шо сака да докаже со тоа?? дека има пари дека е јак или шо? Кремчишта секогаш со марките понижење им е ако немаат марка на нив...косиците со гелче средени онака кремски...во некој јак филм влезени....а уствари исти ко сите други нормални.....најмногу што ме нервира што се прават нешто што не се демек богаташи од холивуд, неколку женски околу нив и фраер сум! абе оди таму све простаци,и ко ќе ги видиш уште како се фрчат на турбото како апла сељак да гледам пред мене!
Луѓе кои не знаат да ценат вистински вредности, (уствари за нив горе наведеното се најголемите вредности), луѓе кои уште појма немаат од животот сеуште летаат, пилиштари....разгалени дечишта кои другите ги ценат по парите......со еден збор.....прости сељачишта!


Бате во право си.Тотално те подржѕвам со се со кажа.Мене најповеќе ме нервираат вакви кремци.Ај се ова што го кажа ама пак колку муабети ваѓаат тие.....Не можам да ги поднесам :guns:
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 07 2008, 22:21

Абе ако имат на форумов кремци нека си пишет на темава мислам немам ништо против (ама ако имат) нив освен .... хаххахахахаха

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Мар 10 2008, 20:13

MaX напиша:Темпларе алал да ти е за темава.......
Кремчишта не да мразам не можам да ги смисљам
Гледам некој пилиштар со мрсулите до вчера...сега ми се прајт
некој главен....
Море мрш упм да фатет сите кремци....ИНКВИЗИЦИЈА за ваков тип
на луѓе.


дики темплар темава е на место,е сега за ова средени вакви такви мисалм малце не се слагам бе оти па со треба да одис по улица и да си искинат валкан и да смрдиш фала богу не,ама за тоа со колите и со мобилните и со женските(спонзорушите) чисто сумјам дека ги сакет и сакет да се сонив и да тоа со туфцето со пари е закон иначе борис тоа е така ништо повеќе од добро друштво и добри луѓе во него алал да ти е за тоа и така е бе брат
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by DeadSociety on Пет Мар 14 2008, 05:47

odi be dimshe tamu do vcera kremec sea metaljika se prasjh of of Very Happy.

a zs gi delite lugjeto? kremci ova ona?
ako nekoj ti smetat bilo kakov da e nemorat da go trpish, mojsh slobodno da go pozdravish so sreden prst ili slicno.
i da imat nekoj skapa kola, mobilen or something nemorat da znacit deka e kremec. Ti diki imash najak mobilen (so internet na nego) vo kujcana i to te prajt krem?
ti ne shetash iskinat , ok ne nosish najskapi majci od firmi poznati ali pak si 'lichen' da ne recha najubav , nego to te prajt razlicen da si od 'kremci'?
ima lugje sho sfatile sho sakaat da se i lugje sho go imitiraat drugite (kako diki mene Very Happy )
sekoj 'kremec' utre che e metalec i obratno i pak che se druzish i ne che imat potreba da go mrazish i slicno .
Abe mi se spijat be sho mi e Very Happy
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Мар 15 2008, 13:35

хахахаха море ај тек ми беше комшија lol!
а бе батуш јас што сакам ќе носам и мислам дека нема врска што слушам со тоа што носам барем јас така мислам сега .......................... може грешам
и добредојде на форумов хихихиххи позз
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Мар 15 2008, 13:39

DeadSociety напиша:odi be dimshe tamu do vcera kremec sea metaljika se prasjh of of Very Happy.


ima lugje sho sfatile sho sakaat da se i lugje sho go imitiraat drugite (kako diki mene Very Happy )

брат не ти се слагам со ова баш сте оригинални и немој да зборвиш вака се знае кој е иминтатор а кој е оргинал не за нешто ама ме навреди мене ова затоа што и тебе и дики ве знам мн.убо позз afro
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by Trco on Чет Мар 20 2008, 23:33

Ednostavno ce kazam ...deka Pozeri,kremci i sminkeri se decista koi mislat deka ako kopiraat nekogo ili se pravat nesto sto ne se deka ce se nekoi TIPOVI epa se zaebale togas..ili vo pocesti slucai toa se razgaleni decista od svoite roditeli koi samo se ligavat i pravat ljugeto da gi mrazat povece so toa sto se pripravaat....

-Spored mene......za takvite Pozeri,Kremci i sminkeri postoi samo edno resenie ,,,,a toa e " palkata vcelo i cao bela ...oko da ne im vidam "

Zatoa bidete svoi ...ne pravete se ona sto ne ste..
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by DeadSociety on Чет Мар 27 2008, 01:31

брат не ти се слагам со ова баш сте оригинални и немој да зборвиш вака се знае кој е иминтатор а кој е оргинал не за нешто ама ме навреди мене ова затоа што и тебе и дики ве знам мн.убо позз


nedorazbiranje ne? Very Happy ok vaka sea :
prvo ne rekov losho nishto ne posociv ovoj onoj nego opshto kazvev od moja gledna tocka , ni na kraj pamet da navredam nekogo . Se gleda koj e orginalen koj e imitator ama ne napishav ime ili posociv nekogo nego samo moe mislenje . Very Happy pozz

vtoro:TRCO za preTsedatel Very Happy
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by borisd on Чет Мар 27 2008, 03:45

И јас се слагам со DeadSociety потполно е во право и мислам дека не насочи никого само си го кажа своето мислење
кисс4е
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by SteelTemplar on Нед Мар 30 2008, 04:44

ај бе ти не туку лижисе по постот се глеат дека дед сосајати ми љубоморит ахахахахахахахахахааха

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Мар 31 2008, 18:22

хихи
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by Александар on Вто Апр 01 2008, 02:58

ок го видовме/прочитавме вашето мислење , па затоа

после мојот пост само шминкери позери и се дики шо наброја

смеам да пцујам тука :: CENSORED
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by borisd on Вто Апр 01 2008, 07:40

SteelTemplar напиша:ај бе ти не туку лижисе по постот се глеат дека дед сосајати ми љубоморит ахахахахахахахахахааха

Кој се лижит? Ја се лижам? Фала Димче!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by cojo on Сре Апр 02 2008, 00:49

За мене тие се луѓе кои се влезени во големи филмој и тешко дека некој ден ке слетаат ко шо треба.Најмногу ме нервираат а уствари се никој и ништо
avatar
cojo
Студент
Студент

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 37
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by Александар on Чет Jул 24 2008, 12:54

оф топик.. (за сминкери етц етц) абе ш'о се шминкаш за да позираш е.а.. кремчето ффс фу ц ц ц
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by pyromaniac on Чет Jул 24 2008, 15:01

Има бе. Секакви има.Не ми се омилени и мене. Ама пази! Ако се такви како шо викате не гледам потреба зошто да се замарате со нив.
Башка, не можи секој да си живеј во филм. Посебно во оној филм шо сам си го замислил. И то колку и да е далеку од "вистинските вредности"( wtf бе јовче) сепак е за почит.

Зато...live and let live.
avatar
pyromaniac
Студент
Студент

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 32
Поени : -1
Репутација : -1
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Лево
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кремци, шминкери, позери....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот