Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Порака до вашата љубов...

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Порака до вашата љубов... Empty Порака до вашата љубов...

Пишување by Гостин on Вто Мар 04 2008, 23:26

Напишете тука порака до вашата љубов.

Еве јас ќе започнам:

Љубовта не случајно е случајна и се случува случајно кога ни случајно не очекуваш да се случи случајно.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Kosta on Вто Мар 04 2008, 23:29

Ми недостигаш Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Порака до вашата љубов... Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by PsyTrip on Вто Мар 04 2008, 23:30

ТЕ САКАААААМ СРЦЕ МОЕ
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by borisd on Вто Мар 04 2008, 23:31

Те сакам!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Порака до вашата љубов... Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Моника on Вто Мар 04 2008, 23:32

никогаш на никој не кажувај му каде те боли.Никогаш на никој не кажувај му кога срцето ти е заљубено, зошто луѓето се злобни, ќе те повредат онаму каде што најмногу те боли и ќе ти го земат она што најмногу го сакаш
Моника
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by borisd on Вто Мар 04 2008, 23:33

Моника напиша:никогаш на никој не кажувај му каде те боли.Никогаш на никој не кажувај му кога срцето ти е заљубено, зошто луѓето се злобни, ќе те повредат онаму каде што најмногу те боли и ќе ти го земат она што најмногу го сакаш

Respekat!!! :good:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Порака до вашата љубов... Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Александар on Вто Мар 04 2008, 23:40

...останав без срце, и никогаш нема така да се чувстувам само за да се заштитам...
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Порака до вашата љубов... In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Ema on Пет Мар 07 2008, 03:20

Мило убаво да спиеш и знаеш така...? :amor2:
Ema
Ema
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Треснал Глупости : 4
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2008-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 07 2008, 22:14

Срце мое најмило, ако го читаш постов знај дека шо и да напишам е вистина а најголема вистина е дека ... аарргггхххх ( /me umre)

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Порака до вашата љубов... Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Trco on Чет Мар 20 2008, 23:17

Go zamoliv gospod za roza i toj mi dade gradina,go zamoliv gospod za kapka voda i toj mi dade okean,go zamoliv gospod za angel i toj te podari tebe.
My heart belong to u.
Trco
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Мар 26 2008, 17:40

Па кај си веќе,дојди си кај мене,натерај ме да се заљубам :1628:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Порака до вашата љубов... Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by jelena on Сре Мар 26 2008, 17:56

Ich liebe dich I love you und du fehlst mir!!! Sad

_________________
Порака до вашата љубов... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Порака до вашата љубов... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by jelena on Сре Апр 02 2008, 22:28

Порака до вашата љубов... Ly010910

_________________
Порака до вашата љубов... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Порака до вашата љубов... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by MaX on Чет Апр 10 2008, 04:37

Порака до вашата љубов... 107ew010
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Порака до вашата љубов... Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Апр 10 2008, 18:53

:serko:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Порака до вашата љубов... Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Kosta on Саб Апр 12 2008, 04:19

:love6: Djuce, кисче преку нетче :amor:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Порака до вашата љубов... Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by jelena on Нед Апр 13 2008, 01:17

I love you love ya :amor2:

_________________
Порака до вашата љубов... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Порака до вашата љубов... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Апр 15 2008, 12:08

Максон сликата е најака
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Порака до вашата љубов... Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Апр 15 2008, 19:24

енд хир ви ар аген.......... :serko:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Порака до вашата љубов... Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by SteelTemplar on Пон Апр 21 2008, 06:35

Му се искакавте на форумов ахахахаахах
Порака до мојата љубов: Спреми се за :s215: :s1922: :1628: за :1812: и за :1629: :1629: и за крај :amor2:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Порака до вашата љубов... Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by borisd on Вто Апр 22 2008, 05:39

Ел да те поеља :love6: :gali:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Порака до вашата љубов... Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by jelena on Вто Мај 06 2008, 00:58

Порака до вашата љубов... 2210
Порака до вашата љубов... 39304110

_________________
Порака до вашата љубов... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Порака до вашата љубов... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by jelena on Нед Мај 11 2008, 01:58

Love ya I love you

_________________
Порака до вашата љубов... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Порака до вашата љубов... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by borisd on Нед Мај 11 2008, 03:47

Come ride with me .... Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Порака до вашата љубов... Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by jelena on Вто Мај 20 2008, 07:00

i love ya and i miss yaaaaaaaa Crying or Very sad

_________________
Порака до вашата љубов... 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Порака до вашата љубов... Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Порака до вашата љубов... Empty Re: Порака до вашата љубов...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот