Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Се самоубил заради оценка !?!

Go down

Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 04:46

Петнаесетгодишен гимназијалец си го одзел животот со бесење. Причините официјално се уште се непознати. Неговите соученици тврдат дека момчето кое било првенец на класот и негов претседател, не можело да го издржи притисокот од родителите затоа што претходниот ден ја добил првата единица во својот живот. Добил и тримесечна казна забрана за излегување. Се обесил.тешко децата со такви родители не ми се верува
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Maxxis on Пон Мар 03 2008, 11:07

да ова у медицина се случило!
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by MaX on Пон Мар 03 2008, 11:44

Да сум јас би ги обесил родителите
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Kosta on Пон Мар 03 2008, 17:10

:sad: Не ми се верува какви се родители има по светов. Ма остајте ги децата. Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Мар 03 2008, 20:40

Тешко него и тешко нив :d:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by bonte on Пон Мар 03 2008, 20:46

A kade be vo makedonija ova?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 20:48

да бе бонте во медицина скопје
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by PsyTrip on Пон Мар 03 2008, 21:12

Јас слушнав од една другарка на брат ми што учела со него дека навистина добил единица...и дека под 5ка ако добиел оцена многу го малтретирале и затоа се обесил и тоа на тоа кајшот од ролетна Sad
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Vase on Пон Мар 03 2008, 21:30

Овде треба да следи коментар со песната Another brick in the wall
Teachers leave the kids alone :gunman:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 21:32

не Васе teachers него Parents leave the kids alone
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Just*a*Girl on Пон Мар 03 2008, 22:11

Sad шо нема...ц ц ц
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by mary_jane on Вто Мар 04 2008, 12:37

Sad греота детето, ја слушнав од еден мој колега, познаник му бил ... :sad: греотка..
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Goran - Gogo on Вто Мар 04 2008, 19:40

~The Vampire~ напиша:Тешко него и тешко нив :d:
Абе за тешко него не е тешко него пошто го нема веќе....
Али да да стварно значи изгледа тие не сакале обично дете туку машина, родители без памет. :guns:
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Александар on Вто Мар 04 2008, 22:04

сега на ред се родителите да се убијат заради тоа што останаа без дете
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by MaX on Сре Мар 05 2008, 01:19

Александар напиша:сега на ред се родителите да се убијат заради тоа што останаа без дете
:thumbup1:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Trco on Чет Мар 20 2008, 23:37

Jas da sum bi gi otepal tie roditeli so DNEVNIK .........pa vo pekolot da vidat deka vo zivotot ne e bitno samo ucenjeto.....

So takvi roditeli propagja mislata " Da se bide Covek"
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Се самоубил заради оценка !?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот