Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кои парфеми најчесто ги користите?

Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Vase on Пон Мар 03 2008, 03:07

Јас сум манијак за парфеми и имам цел арсенал на парфеми еве некои од моите омилени. Ставам од кој како во зависност од расположение
Paco Rabanne-Black XS
Кои парфеми најчесто ги користите? Produc10
Nina Ricci-Memoire d'homme
Кои парфеми најчесто ги користите? 31gzxq10
Mexx-Diversity
Кои парфеми најчесто ги користите? Produc11
S.Oliver
Кои парфеми најчесто ги користите? Produc10

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 04:11

ах Васе ме погоди

идеме прво со мојот омилен парфем BVLGARI BLV Very Happy
Кои парфеми најчесто ги користите? GTI0369

после Антонио Бандерас -> Diavolo
Кои парфеми најчесто ги користите? DIAVOLO%20MASC.
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by borisd on Пон Мар 03 2008, 05:19

Сеа користам од следниве :

Christian Lacroix
Кои парфеми најчесто ги користите? T.1017

Str8
Кои парфеми најчесто ги користите? X_STR8_TheWorldOffroad_Pack

А еден од омилените ми е и онај од Антонио Бандерас - Diavolo
Кои парфеми најчесто ги користите? DIAVOLO%20MASC.

Други не ми теквеТ
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by MaX on Пон Мар 03 2008, 11:52

Кои парфеми најчесто ги користите? %7B708F6730-B5DC-41AB-8660-3D8C7CA0D1FC%7D

За навечер Davidoff Silver Shadow

Кои парфеми најчесто ги користите? Str8%20pic1g

За преку ден Str8
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Мар 03 2008, 20:28

Кои парфеми најчесто ги користите? 7537_l
Giordani Gold го обожавам!
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Just*a*Girl on Пон Мар 03 2008, 22:20

~The Vampire~ напиша:Кои парфеми најчесто ги користите? 7537_l
Giordani Gold го обожавам!

и јас :thumbup1:

а и Divine и Lucia

Кои парфеми најчесто ги користите? 7191l.jpg_bg_BG_7191l

Кои парфеми најчесто ги користите? Devine
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Vase on Пон Мар 03 2008, 22:34

Jimmy напиша:ах Васе ме погоди

идеме прво со мојот омилен парфем BVLGARI BLV Very Happy
Кои парфеми најчесто ги користите? GTI0369

Брате овој шо си го стаил е женскиот модел :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 22:53

не бате машкиот е го имам Very Happy
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Vase on Вто Мар 04 2008, 00:03

можда пошто и женскиот изглеа така Neutral
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Jimmy on Вто Мар 04 2008, 02:01

Vase напиша:можда пошто и женскиот изглеа така Neutral

немогуче :ljolj:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Моника on Вто Мар 04 2008, 23:06

ange ou démon од Givenchy за сега

Кои парфеми најчесто ги користите? 12146310

а преку лето Very Irresistible исто од Givenchy

Кои парфеми најчесто ги користите? BS_givenchy_366
Моника
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by stole on Пет Мар 21 2008, 04:06

Pa sega nemam sliki ama ubedlivo najdobri se DENIM SILVER(obavezno originalot oti srugiot sto e 130 den mirisa na detergent Razz ) i Joop. Nesto strasno Smile

stole
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : kavadarci
Ден на регистрирање : 2008-03-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 21 2008, 04:12

Парфемите се геј работа бе ахахахах (се зезам без навреда)


Кои парфеми најчесто ги користите? Sapun_tanjur

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Vase on Пет Мар 21 2008, 14:24

Taka e priroden miris rulzzz :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by BabyFace on Чет Мар 27 2008, 04:24

Кои парфеми најчесто ги користите? 86_1

the one and only....го користам година дена и мислам дека е нај сексипилниот и мистериозен женски парфем
BabyFace
BabyFace
not ordinary

Female
Libra

Треснал Глупости : 5
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Goran - Gogo on Пет Мар 28 2008, 01:20

Кои парфеми најчесто ги користите? Paco%20Rabanne%20-%20Ultraviolet
Ultra Violet - Paco Rabanne
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 28 2008, 05:14

ех бе позери едни кај се давало над 1000 денари за парфеми абе зејте некој асален сапун да мирисате на луѓе

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by jelena on Пон Апр 07 2008, 08:15

Кои парфеми најчесто ги користите? Lovely10
Lovely Sweet Sixteen

Кои парфеми најчесто ги користите? Makeca10
Fire & Ice Perfume by Revlon

_________________
Кои парфеми најчесто ги користите? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by kate on Сре Сеп 24 2008, 02:21

Не користам :pos:
Најчесто C-TRUE црн,или adidas розов Very Happy


Последната промена е направена од kate на Сре Сеп 24 2008, 21:40. Мислењето е променето 1 пати
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by GirlBT on Сре Сеп 24 2008, 17:36

C-TRUE amethyst и Bondage
GirlBT
GirlBT
Студент
Студент

Female
Taurus

Треснал Глупости : 41
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : earth
Ден на регистрирање : 2008-09-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by iki on Сре Сеп 24 2008, 21:42

ne koristam nikakvi parfemi ostavam na majka priroda
iki
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение : Кои парфеми најчесто ги користите? Happy
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by kate on Сре Сеп 24 2008, 21:51

iki напиша:ne koristam nikakvi parfemi ostavam na majka priroda

:thumbup1: :pos: Амор ти не си нормална,дај напрај некој озбилен муабет некош.Или купи си на точење ма,аман,како мојш без парфем? :pos: Ај ќе ти купам јас еден ко ќе имаш роденден Very Happy
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by pozitivna on Саб Aвг 08 2009, 01:05

nina richi-premier jour i bulgary-cristal omnia momentalno

pozitivna
Почетник
Почетник

Female
Taurus

Треснал Глупости : 6
Поени : 6
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2009-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои парфеми најчесто ги користите? Empty Re: Кои парфеми најчесто ги користите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот