Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: ФК Караорман струга

Go down

фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by bonte on Нед Мар 02 2008, 21:29За сите фанови на караорман
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by MaX on Нед Мар 02 2008, 21:30

Лјолј
Кај играме сега бе во 3 селска лига?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by bonte on Нед Мар 02 2008, 21:39

не бе во 2ра сме
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 00:17

да да караорман е втора лига ама закопан е на предпоследно место.инаку вчера почна вториот дел од сезоната и Карчо победи дома против Маџари со 2:1 ајде може ќе тргне на поарно
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by MaX on Пон Мар 03 2008, 00:44

Џабе е нема шанса Карчо наш со она управа.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by borisd on Чет Мар 06 2008, 00:45

Abe na kraj ke kupat nekolku utakmici i ke ostanime vo 2ra liga.
Ama pak ke ni gi soberat "najjakite" igraci i pak ke tonime. Stalno e taka!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by Goran - Gogo on Чет Мар 06 2008, 01:09

Абе карчо не играше во езерска лига???
Ејјјј што ви е бе вас знаете тогаш со пелистер ко играа, па за малце не влеговне во прва лига. Продадена утакмица ама тоа ти е. Абе нема леб он нашава лига него сега видов Рома тепала во лига на шампиони па ајде коки да части нештооооо. РОМААААААААААААААААААААА :133:
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ФК Караорман струга

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот