Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Go down

5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Мар 01 2008, 19:58

Има некои работчиња без кои не можеме едноставно да дишеме...! Јас не можам без следниве..
1.Музика
2.Мобилен
3.Дигиталниот
4.Интернет
5.Пари
А вие?
п.с. и ве молам само да наброите а не да бегате надвор од тема! тенкју Smile
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 20:07

:laugh: :laugh:

1. сестра ми
2. музика
3. интернет
4. пари
5. креветот Smile
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Jimmy on Саб Мар 01 2008, 20:28

1. љубов
2. мобилен
3. во последно време интернет
4. пари
5. друштво
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Kosta on Саб Мар 01 2008, 20:39

1. Љубов
2. КОЊАК
3. Интернет (МСН РУЛЗ !!!!)
4. Пари
5. Најфорумче :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by fiko-mk on Саб Мар 01 2008, 20:55

1.Љубов
2.LAN кабелот и Интермец
3.Пари
4.Друштво
5.Теретана
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by bonte on Саб Мар 01 2008, 21:16

1.kompjuter (internet)
2.drugai
3.pari
4.filmovi
5.televizija i uste 100 sitnici!
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Александар on Нед Мар 02 2008, 00:34

несреќа, болести, хаос, звук, слика,

инаку можам (иако доста медитирам)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by borisd on Нед Мар 02 2008, 04:33

Семесјтвото
Друштвото
Компјутер (интернет)
Љубовта
Животот
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by MaX on Нед Мар 02 2008, 12:21

Другари
Пари
Братми
Љубов
Компијутер
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by mary_jane on Вто Мар 04 2008, 12:53

бре бре, муживе се зависни од љубов Wink
у мој случај
1.лаптопот=интернет
2.цигари
3.друштвото
4.љубов
5.шминка Smile
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Just*a*Girl on Вто Мар 04 2008, 16:02

не бе се премислив.. не можам без
1. воздух
2. вода
3. чоколадо
4. светлина
5. топлина

:laugh:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by SteelTemplar on Вто Мар 04 2008, 18:14

Pink Floyd
Vozduh
Voda
LEB
Kniga

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Гостин on Вто Мар 04 2008, 23:04

Љубов
Цигари
Друштво
Мобилен
Музика

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by jelena on Пон Апр 07 2008, 08:41

1. саканите личности
2. интернет
3. цигари
4. мобилен
5. алкохол

lol!

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Мај 14 2008, 18:16

1.љубов
2.фудбал(Арсенал) Very Happy
3.музика
4.здравје
5.пари
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот