Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Go down

Ajde da vidime koj e najbolji heroi ......

17% 17% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
17% 17% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 2 ]
33% 33% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 6

Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Ivcak on Саб Јун 09 2007, 16:24

Mene favorit mi e Templar Assassin
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Kosta on Саб Јун 09 2007, 16:26

Уште не сум ја играл новава верзија али обавезно деновиве ќе ги видам сите и одма идам да гласам Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Kosta on Нед Јун 10 2007, 18:36

Сега за сега го играв dark seer и серка ми е Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Ivcak on Нед Јун 10 2007, 20:13

Kosta напиша:Сега за сега го играв dark seer и серка ми е Laughing

pa i ne bi rekol deka e serka so linken i skadi mame ebava .ima HP u PM Smile.....
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Јун 17 2007, 03:43

Што знам, ја зомбито го играв, и жива болест е... буквално.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Александар on Чет Јун 21 2007, 17:29

naj bojli heroj e fontanata, celo vreme si sedi vo baza i uziva

btw ne glasav za nikoj heroj zaso ima mnogu pojaki a ovi novite se samo da mi ja oteznat rabotata vo tepanje na pocetnici

btw bi glasal za Sacred Warrior

(sry za prevodov ne mi rabotase language barot)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Јун 25 2007, 23:47

iskreno neso nema najdobri i najlosi heroi mislam da prajme realen muabet ako znajs da naprajs neso i da uklucis svoja strategija sekoj heroj e ubica a inace jas go preferiram darkseer mislam e dobar i imad dobri magii misalm bukvalno za se i za dmg i za da izbegas a ultite mu e zakon lol
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by borisd on Вто Јун 26 2007, 01:25

ti zemi go Keeper of the Light, a za mene odberi ti i kazi mi posle kazi mi deka nema najdobar i najlos heroj. ok?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Ivcak on Вто Јун 26 2007, 15:14

hehe bogami ne da ima razlika megu heroite ali za 1 na 1 ali za 5v5 site se zakon..... team play
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Јун 26 2007, 18:33

Види бе брат ок е еден на еден да це газис али
на 5 на 5 како со се препорацани играци з амапата секој це најт улога ан пример киперот е убиец за кули ако го имас во тим после сест лвл гази премногу лецаци прајт и рацунја плус два виспој и со оцеквис а за еден на еден не мојс
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е најбољи херој од новите 6 во 6.44b

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот