Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Рецепција!!!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Рецепција!!! Empty Рецепција!!!

Пишување by Jimmy on Саб Мар 01 2008, 00:20

РЕЦЕПЦИЈА е место, каде што се:

- пријавуваме,
- одјавуваме,
- запознаваме,
- испраќаме,
- дочекуваме,
- се фалиме,
- се жалиме,
- се расправаме,
- се зезаме

ОТВОРЕНА Е, повелете!

исто така на крајот на денот,пишувајте за нешто што го обележало Вашиот ден,било да е случка, некоја сцена, размислување, дилема, недоумица, проблем, момент на радост, тага, смеење, ситница можеби...сеедно.Оваа тема нека биде и како некоја врста заеднички форумски дневник, со сите пропратни детаљи...датум, време, место

па летс рол


Последната промена е направена од Jimmy на Саб Мар 01 2008, 01:25. Мислењето е променето 2 пати.
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 00:22

хелоу :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 02:50

јас сум уморна и утре планирам да станам порано..па ако би сакале да ми го дајте клучот од собата? :laugh: ај гуд најт бај бај
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Jimmy on Саб Мар 01 2008, 04:46

сега јас си заминувам тапа ден се надевам дека нема да се повтори аста ла виста до мене :cao: :cao: :cao:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Jimmy on Саб Мар 01 2008, 16:44

добро јутро од мене за некој е добар ден ама за мене е добро утро Very Happy. конечно успеав да се одделам од креветот т.е. да станам Very Happy и тоа ај што станав него успеав и да тркнам до кладилница да уплатам.после 2 месеци јас опет во кладионица ама сум направил едно ливче добитно е 100% со 8 утакмици за 3 715 денари јас сум скромен и се задоволувам со таа сума.се надевам дека ќе имаме "плоден" ден на форумов позздравче
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Kosta on Саб Мар 01 2008, 18:11

Штотуку дојдов од излегување :laugh: , излезен од вчера вечерта Wink
Еве сега влагам и сакам еден поздрав голем да пуштам од мене кон сите вас
:cao:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Рецепција!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by krom on Пет Мар 07 2008, 00:11

Pozdrav!!!
krom
krom
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 3
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : Nis, Srbija
Ден на регистрирање : 2008-03-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Мар 07 2008, 00:28

многу е јак со пурава еј :thumbup1:
Џанфранко Фере воскреснал?!
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Рецепција!!! Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Моника on Пет Мар 07 2008, 23:40

здраво :cao: :cao: конечно си дојдов домче и еве одма на форум Very Happy
Моника
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Just*a*Girl on Пон Мар 10 2008, 00:05

ај здраво и од мене..и простете шо ви имам згрешено :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by borisd on Пон Мар 10 2008, 01:30

Од мене ти е простено!
Јас да се пријавам прво.
И јас барам да се да ми простите, ако ви имам нешто згрешено...
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Рецепција!!! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Vase on Пон Мар 10 2008, 01:45

Еве ја се пријавувам дека си дојдов и сакам да спијам. Ќе ве молам утре да ме разбудите во 9. Фала и лакуноќ свирачи :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Рецепција!!! Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Champion on Пон Јун 16 2008, 20:03

Zdravo Smile

Champion
Почетник
Почетник

Male
Libra

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : ............
Ден на регистрирање : 2008-06-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Kosta on Пон Јун 16 2008, 20:58

Здраво, добре ни дојде ;-)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Рецепција!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by iki on Пон Сеп 15 2008, 03:01

здравоо јас сум Ики поздрав до сите Very Happy
iki
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение : Рецепција!!! Happy
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Сеп 15 2008, 03:02

welcome ики
или добре ни дојдеVery Happy
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Рецепција!!! Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by kate on Пон Сеп 15 2008, 03:20

zdravo jas sum kate:-)
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Сеп 15 2008, 03:24

Добре дојде Кате,да ни растиш голема заедно со форумов Very Happy
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Рецепција!!! Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Сеп 15 2008, 04:57

:ddojde: на двајцата
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Рецепција!!! Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Kosta on Пон Сеп 15 2008, 05:36

Ај да се пријава на рецепција од дамна не сум се пријавил. :iconflowerhr4:

Да им речам едно топло добредојте на новите гости Кате и Ики. :ddojde:

Слободно влезите не собувајте се. :pos:

Кажете и на рецепционерката дека ојдов да спијам :cao:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Рецепција!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 05:33

Ајде ве напуштам, добра ноќ :cao:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Рецепција!!! Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by MaX on Сре Сеп 17 2008, 17:51

Абе уствари зш уште постовјат оваа тема?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Рецепција!!! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 19:24

MaX напиша:Абе уствари зш уште постовјат оваа тема?

Зш е најака...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Рецепција!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 02:47

здраво и од мене :ddojde:

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение : Рецепција!!! Amused
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Сеп 18 2008, 02:48

:ddojde: гери
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Рецепција!!! Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рецепција!!! Empty Re: Рецепција!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот