Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

„Извинете, брзам. Може пред вас?”

Go down

„Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by Jimmy on Пет Фед 29 2008, 15:42

Пример стоите на некој шалтер, се доближува до вас некој човек и ви вели дека мора да заврши побрзо работа, дали затоа што во некоја друга установа затвораат за 5 минути или брза да заврши некоја друга работа, или автобусот ќе му избега, па бара да оди пред вас. А вие сте се измориле од чекање цел ден пред шалтер, едвај чекате да си одите дома или и вие си имате некоја друга работа. Дали би го пуштиле човекот пред вас или би реагирале: „Извинете, па и јас се брзам да завршам, чекајте си во редот како и сите други“?
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by borisd on Пет Фед 29 2008, 17:00

Ако стварно се брза и ако неам друга работа, би го пуштил да оди пред мене... Некогаш и јас ке се брзам па така да се надевам ке ме пуштат и мене
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by bonte on Пет Фед 29 2008, 20:55

Lugeto sto brzaat poinaku reagiraat, taka da bi go pustil ako stvarno brza
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by MaX on Пет Фед 29 2008, 21:27

Не не би го пуштил
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 29 2008, 21:42

Хм...зависи како ќе ме најде расположена.... Very Happy Ако сум ептен нервозна ќе види и пуштање и се нека се радува... Smile ама ако стварно се брза би го пуштила жалозлија сум :laugh:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 01:40

Зависи како ќе ми речи :laugh: најчесто ги пуштам луѓето пред мене ако прашат дали можи а ако не ќе му речам"Извини,ама јас сум на ред"... Smile
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 19:34

јас не би пуштил ама никого ич к*р не ме боли, ако може јас да чекам може и они да чекаат што сум јас будала.замисли ситуација у банка чекаш саат време и конечно доаѓаш на ред и ти се убацува некој абе друже може ли да идам пред тебе се брзам.мене ми се случуваше тоа постојано лани коа идев у банка и се карав и со стари и со млади Very Happy Very Happy Very Happy а најлош случај е некој сељак ако се стаи пред тебе без да праша е тогаш ме вади од контакт
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Извинете, брзам. Може пред вас?”

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот