Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Последна примена смс порака??

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Последна примена смс порака??

Пишување by Jimmy on Чет Фед 28 2008, 21:19

"brojot 071...... e aktiviran vo vasiot krug.Povicite i SMS porakite kon broevite vo krugot se tarifiraat po najpovolni ceni.Prijatni razgovori so T-Mobile" оваа порака е последна што ја примив јас Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by fiko-mk on Пет Фед 29 2008, 00:49

"Do koga ke bides na fax da pominam da te soberam?"
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by MaX on Пет Фед 29 2008, 02:49

На вашата сметка имате уште 24ден Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by borisd on Пет Фед 29 2008, 16:54

Message Delivered! Very Happy


Последната промена е направена од borisd на Нед Мар 02 2008, 04:33. Мислењето е променето 1 пати
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 22:35

"Кике кај сте?"
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Soldier of fortune on Пет Фед 29 2008, 22:38

"Na koja lokacija se naogas - bidi podetalen Wink"
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by fiko-mk on Саб Мар 01 2008, 15:31

"Kazi im na tvoite ili simni se ti ste gi zaboravile svetlata od kolata...
Pozz,ke ides negde vecer?"
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Jimmy on Саб Мар 01 2008, 20:33

"Zlato aj ukluci se na skajp"
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Soldier of fortune on Саб Мар 01 2008, 21:14

"Kolega izvini so ne ti pisav vcera ama nemav kredit a i ne bev doma. Vo dva ke ideme na kafe so marija pa ako sakas pomini od doma togas. Pozdrav"
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Александар on Нед Мар 02 2008, 00:36

Ем, со се прајс на удрен со не се јавис. Поздрав
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Александар on Нед Мар 02 2008, 00:37

П.С. НА С.....
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by MaX on Нед Мар 02 2008, 12:23

Море мајмун кога мојт чоек да те најт на работа?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 16:56

Pochituvani, ve izvestuvame deka porakata pratena od my.t-mobile.com.mk na 02/03/2008 14:54:38 do korisnichkiot broj 38970765*** e uspeshno dostavena
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Kosta on Нед Мар 02 2008, 21:13

Kosta, ne doagam nekako sum premoren od ova kompjuterov taka da ke legnuvam porano. Pozdrav

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by fiko-mk on Нед Мар 02 2008, 21:21

Kosta напиша:Kosta, ne doagam nekako sum premoren od ova kompjuterov taka da ke legnuvam porano. Pozdrav

E веќе :laugh:
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by The*Goddess on Пон Мар 03 2008, 02:33

Влезите внатре горе сум на сепарево прво.
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by borisd on Пон Мар 03 2008, 20:49

T-Mobile vi posakuva sreken pat! Za poddrska i informacii birajte *123*070122#. Za povik doma, vnesete *123*070xxxxxx#.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Just*a*Girl on Пон Мар 03 2008, 22:12

"Побрзај плс"
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Мар 03 2008, 23:57

со напрај на испито брат? јас полозив едвај некако
позз се читаме на мсн покасно
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Моника on Вто Мар 04 2008, 23:12

"moni aj prati mi go noviot brojot od bobi po poraka"
avatar
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Мар 04 2008, 23:15

Пристајеш ли ти или не мацо?
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Мар 05 2008, 01:55

на тренинг сме брат во 8:30 фокусери
да дојс убавезно позз
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Гостин on Сре Мар 05 2008, 15:24

Ти се иде ли на кафеце? Поз

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Моника on Сре Мар 05 2008, 16:48

Bezbednosen Kod = 1932014150
avatar
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 07 2008, 22:32

Син ти да те клајт на коцка, во залог и да те изгубит.

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна примена смс порака??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот