Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Своја слика за аватар???

Go down

Дали сакате да си ставите своја слика за аватар

93% 93% 
[ 14 ]
7% 7% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 15

Своја слика за аватар???

Пишување by Vase on Чет Фед 28 2008, 18:01

Ајде да направиме еден договор:
Во текот на следната недела секој да си стаи своја слика за аватар. :cao:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by MaX on Чет Фед 28 2008, 18:12

Ајде јас сеа че ставам......
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Jimmy on Чет Фед 28 2008, 18:29

ако е така и ја че ставам
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by bonte on Чет Фед 28 2008, 18:30

da jas sakav ama, cekam mnozinstvovo da stavit .....
ef sega ke stam
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Kosta on Чет Фед 28 2008, 19:10

Еми ај ако не :laugh: Те чекам тебе Васе Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 19:16

ај и јас сеа ке ставам :laugh:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Jimmy on Чет Фед 28 2008, 21:04

ајде бе Васиќ уште твоја слика фали ти ја започна кампањава и многу успешна е гледам сеа за сеа :bravo1:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Vase on Чет Фед 28 2008, 21:37

Jimmy напиша:ајде бе Васиќ уште твоја слика фали ти ја започна кампањава и многу успешна е гледам сеа за сеа :bravo1:

Абе еве сеа се стаив на нет ај чим сте почнале од сеа ајде еве ја и мојата :yes:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by bonte on Чет Фед 28 2008, 21:41

lele kolku razlicen mi e forumov sega Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Jimmy on Чет Фед 28 2008, 21:45

ја мислам дека вака е поинтересно да се гледаме кои сме и што сме
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by MaX on Пет Фед 29 2008, 02:52

да во секој случај подобро е 🆒
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Kosta on Пет Фед 29 2008, 16:23

:amor1: all

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by borisd on Саб Мар 01 2008, 22:45

Еф и ја го сменав Very Happy Јако е! Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Vase on Пон Мар 03 2008, 01:33

Kosta напиша::amor1: all
:amor2: Ахх љубов

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Мар 03 2008, 01:45

мислам дека вака е подобро
онака по чаршија да се видиш нема да се познајш а овде сите сме другарчина хахахаха абраво васе
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by mary_jane on Вто Мар 04 2008, 12:50

ставено Wink :yes:
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Goran - Gogo on Вто Мар 04 2008, 19:37

Ете вака барем гледам на кого му пишувам, малце доминира машка популација ама нема врска ок е. Кога ќе видат какви машки има на форумов има да се налепат девојчињаааааааааааааа
хахахахаха
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Jimmy on Вто Мар 04 2008, 20:08

конечно и Горан се смилува и си стај слика Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Моника on Вто Мар 04 2008, 22:53

ова највише ми се допаѓа на форумов браво за идејата :bravo1:
avatar
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Гостин on Чет Мар 06 2008, 05:21

Epa ajde i jas vlagam vo drustvoto :laugh:

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Моника on Чет Мар 06 2008, 19:32

Малечко напиша:Epa ajde i jas vlagam vo drustvoto :laugh:

браво маче Very Happy
avatar
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by krom on Вто Мар 11 2008, 06:28

Evo i jas je podrzuvam kampanjata na brat mi Vase! E nije sto si mi brat al si stvarno GENIJE. Suv genije. :bravo1:
Imas pivo od mene! Dajte mu na detevo edno pivo. Jas plakam.
avatar
krom
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 3
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Nis, Srbija
Ден на регистрирање : 2008-03-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Vase on Вто Мар 11 2008, 14:39

krom напиша:Evo i jas je podrzuvam kampanjata na brat mi Vase! E nije sto si mi brat al si stvarno GENIJE. Suv genije. :bravo1:
Imas pivo od mene! Dajte mu na detevo edno pivo. Jas plakam.
Фала ти брате али овде у Македонија данас паре су скупе не е ко у Србија да се пие Скопско на велико Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Своја слика за аватар???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот