Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?!

Go down

Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?! Empty Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?!

Пишување by Kosta on Чет Фед 28 2008, 04:26

Случајно го разгледував сајтот на дирекцијата за заштита на лични податоци и случано го загледав линкот "Заштита на приватност"

Се зачитав и на крајот го читам следниов пасус:

Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?! Slika10

И си викам супер, ретките се ваквите сајтови, и не го чуваат со децении како лошите сајтови.

Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?! Direkc10

:cao: :cao: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?! Empty Re: Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?!

Пишување by bonte on Чет Фед 28 2008, 18:51

nemam zboroj Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Дирекцијата за заштита на лични податоци ?!?! Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот