Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Go down

Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by MaX on Сре Фед 27 2008, 15:19Последната промена е направена од MaX на Пон Мар 10 2008, 01:39. Мислењето е променето 1 пати
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by borisd on Сре Фед 27 2008, 16:01

Го имам глеано ова.... и демек ѓаволот влегол во него пффффффф Very Happy
Ама сепак јако е
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by Vase on Сре Фед 27 2008, 17:47

Да бе го иам ова глеано има и други клипови со слична содржина малце е сташно али незнам кј процитав дека уствари се работи за некој нерв што се кине и доведува до оваа ситуација. Како и да е многу е чудно Shocked

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by MaX on Сре Фед 27 2008, 18:04

Чудно е што типот умира тука на место
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by bonte on Сре Фед 27 2008, 20:52

go nemat pojke videoto..
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by bonte on Сре Фед 27 2008, 20:53

borisd напиша:Го имам глеано ова.... и демек ѓаволот влегол во него пффффффф Very Happy
Ама сепак јако е
Ako e vlezen gaolot vo nego da gi viknime onie od ohrid so go opraja deteto vo labunista ili oktisi ko mu go vadeja gaolot Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by Kosta on Сре Фед 27 2008, 22:57

За грев Sad Преска го гледав ама не можев да пишам брзав

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by feyk on Нед Мар 09 2008, 02:10

promasil penal

feyk
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-03-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 02:36

Видеово не е available више.Давајте друго ако имате

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by MaX on Пон Мар 10 2008, 01:40

Можеш да го видиш ставено е повторно
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by Goran - Gogo on Пон Мар 10 2008, 05:57

Да бе луге стварно со се дешава со чоеков? Јас првпат го гледам, ама како и да е не вервам тоа ѓавол мавол, што ти ја знам тамо. И што се деси на крај со чоеков погина? :007:
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by MaX on Пон Мар 10 2008, 11:25

Да после сето тоа што му се дешава умита.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Мар 10 2008, 21:39

Леле загреота чоеков... Sad
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 03:02

лошо лошо Sad

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение :
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Може ли некој да ми објасни што му се дешава на човеков?????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот