Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите кога ви е досадно?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by GBL on Пон Сеп 14 2009, 12:18

Слушам музика или гледам некој филм или пак играм некоја игра на интернет Smile)

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Мони on Вто Сеп 22 2009, 02:34

Лелее..досадно ми е само кога немам нет дома Smile
Така даа...идам до кај другарка ми xD

Мони
Почетник
Почетник

Female
Libra

Треснал Глупости : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : пред пц :)
Ден на регистрирање : 2009-09-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by нини_пингвини on Вто Ное 17 2009, 18:52

Hmm...
Pa ke fatam da ucam neso
Што правите кога ви е досадно? - Page 2 15794

нини_пингвини
Почетник
Почетник

Female
Capricorn

Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : vo skopje
Ден на регистрирање : 2009-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Александар on Вто Дек 08 2009, 17:10

да

edit: би отворал вакви топици на форум


Последната промена е направена од Александар на Вто Дек 08 2009, 17:11. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : citaj pogore)
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Што правите кога ви е досадно? - Page 2 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Dejana on Чет Фед 04 2010, 21:08

шетам низ град .. Smile
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by borisd on Саб Фед 06 2010, 02:51

Покер на фејсбук
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? - Page 2 Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот