Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите кога ви е досадно?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Jimmy on Сре Фед 27 2008, 03:21

Луѓе што правите кога ви е досадно и мислите дека ќе пукнете од досада?????? коа нема ама баш ништо корисно да се прави,кога надвор врне и дома немате интернет?? ај сеа да ве видам Very Happy Very Happy
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 27 2008, 13:07

гледам телевизија,слушам музика,си викам другарки...па и да врни ќе излезам и ќе одам на нет :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by MaX on Сре Фед 27 2008, 15:06

Че гледам филмој
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by borisd on Сре Фед 27 2008, 15:58

Ако врнит и ако имам нешо асално за облеквење шо е за на дожд, тогаш би излегол да шетам на дождот! А за убивање досада, шо знам... размислувам за многу работи... барам чариња!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Фед 27 2008, 17:36

хм па вежбам и тренирам гледам филмови
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by bonte on Сре Фед 27 2008, 20:59

Jas se uklucvam na najforumce
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Фед 27 2008, 21:57

Хм....Скоро никогаш не ми е досадно, ретко, секогаш се трудам да најдам некоја занимација Very Happy
А во случајов што го напиша, се нема интернет надвор врне....ке пуштам музика и ќе пејам Smile а може и книга да си читнам, или средувам низ дома или готвам.....(обожавам да готвам) Smile
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by The*Goddess on Чет Фед 28 2008, 00:34

Би читнала некоја книга или би учела.И би седела на прозорец да гледам како паѓа дождот тој секогаш ме тера да размислувам на некои работи.
The*Goddess
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Cynical
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Фед 28 2008, 00:45

се досадвам :laugh:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by fiko-mk on Пет Фед 29 2008, 00:54

Учам
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Jimmy on Пет Фед 29 2008, 00:58

за Just*a*Girl и bonte нема интернет како може да идеш на нет или да се вклучиш на најфорумче Question Question Question
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 01:06

ќе чекам да дојди нет :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Jimmy on Пет Фед 29 2008, 01:13

а ако не дојде цел ден или цела вечер или цела недела ако чекаш узалуд Very Happy
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 01:24

е де..не е само интернетот занимација...ако немам ништо попаметно ќе спијам или ќе учам :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Jimmy on Пет Фед 29 2008, 01:36

а ако не ти се спие или не ти се учи???
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 01:47

ќе се напијам лексилиум :laugh: абе ќе лудвам низ дома,ќе пеам нешто ќе прам само да не ми е досадно :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Jimmy on Пет Фед 29 2008, 01:48

:bravo1: :cao:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 01:49

:laugh: па дајте кажете вие некоја занимација Wink
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Фед 29 2008, 01:58

Dota
hahaha
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by bonte on Пет Фед 29 2008, 03:06

Jimmy напиша:bonte нема интернет како може да идеш на нет или да се вклучиш на најфорумче Question Question Question

prvo ke se javam vo mt.net, pa ako ne mi pustet ke go pobaram koste za kafe ,a ako e sk koki
ke odam vo internet kafe Smile....
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Kosta on Пет Фед 29 2008, 16:29

bonte напиша:
Jimmy напиша:bonte нема интернет како може да идеш на нет или да се вклучиш на најфорумче Question Question Question

prvo ke se javam vo mt.net, pa ako ne mi pustet ke go pobaram koste za kafe ,a ako e sk koki
ke odam vo internet kafe Smile....

Поверојатно ми е ова дека ќе одиш во интернет кафе :laugh:

Кога ми е досадно го земам телефонот и барам некој да шетаме :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by bonte on Пет Фед 29 2008, 21:03

Kosta напиша:Поверојатно ми е ова дека ќе одиш во интернет кафе :laugh:


fala koste Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by jelena on Сре Јун 25 2008, 07:18

pa vo posledno vreme si gledam filmcinja ili crtani Smile ili odam na internet

_________________
Што правите кога ви е досадно? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите кога ви е досадно? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by kate on Пон Јан 05 2009, 20:28

седам на интернет,а ако е досадно и на интернет ги собирам другаркине и шетаме,сала по мала,само така не ми е досадно:smileJ:
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Imagine <3 on Чет Сеп 10 2009, 23:48

Што правите кога ви е досадно? Icon_razz слушам музика и дремам на нетов
Imagine <3
Imagine <3
Почетник
Почетник

Female
Pisces

Треснал Глупости : 5
Поени : 5
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : sk
Ден на регистрирање : 2009-09-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога ви е досадно? Empty Re: Што правите кога ви е досадно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот