Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Збогум лозинки

Go down

Збогум лозинки

Пишување by Jimmy on Вто Фед 26 2008, 16:29

Password Safe е open source алат кој ви овозможува да користите различни лозинки за различни програми и веб-сајтови кои ги посетувате, а притоа не мора да ги паметите корисничките имиња и нивните лозинки.Password Safe работи на сите компјутери кои работат на било која верзија од Windows оперативниот систем.Постарата верзија на овој софтвер, која целосно е функционална, а може да се користи на PocketPC уредите. Linux/Unix системите, кои користат иста база на податоци исто така можат да го користат овој софтвер. Програмот е 1.87MB голем и што е најважно, е бесплатен.
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот