Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Темава ја именовам како што сакам

Страна 3 of 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Нед Јун 24 2007, 22:57

ми ти се разјасни?ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
СПУШЧЕТЕ ЈА ТОПКАТА!!!!! че ода да игра нешчо ја сега
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Нед Јун 24 2007, 23:15

hehe a so e najinteresno da vi kazam.........uffff zaborajv so sakav da kazam
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пон Јун 25 2007, 02:09

ај да те потсетам
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пон Јун 25 2007, 02:09

ти текна?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Пон Јун 25 2007, 02:57

Ne me buni sega ke mi tekne uste malce.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пон Јун 25 2007, 03:02

Ја уште малку и 100 пост па така да оваа прилика ја користам да те потсетам убо убо.
сега ти текна?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Пон Јун 25 2007, 03:04

A znajs so e uste pointeresno ja stasav do 200 posto ama dur dojdov doma pak zaboraviv.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Ivcak on Пон Јун 25 2007, 17:23

a ja taman stignav do 99% i fatal error mi naprai i mi barase uninstall i zaboravi so trebase kako da praam.
Ivcak
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Пон Јун 25 2007, 18:59

А цело време јас си мислев дека точакот ми е надвор.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пон Јун 25 2007, 20:16

а надвор врнело и ти со такси со дошол Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 00:29

А тек на крај приметив дека слонон не моел да ја ставит палачинката во уши.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Вто Јун 26 2007, 01:06

leeeeeee do tolku bilo?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Вто Јун 26 2007, 01:06

leeeeeee do tolku bilo?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Чет Јун 28 2007, 20:06

Абе ко организиравме ние Комитски вечери кај бевте вие а?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Јун 28 2007, 21:12

ne bevme pozadi scena a kade bese vlezot za na scena ?
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пет Јун 29 2007, 20:04

од напред била леееееееееее.... а ние од позади ја баравме, важно бевме негде
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Нед Jул 01 2007, 12:32

Pa nosisi kompas za drugi pati.Nema smisla pak da propustis takov hepening.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Вто Jул 03 2007, 03:32

а за на плажа ко ке одам земам пешкир, да зеам и компас и тогаш?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Вто Jул 03 2007, 17:38

bev na plaza i mi bese zesko pa otidov prvo doma da se istusiram pa ke odam ko ke se stemni na plaza
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Вто Jул 03 2007, 20:28

Да не си заборавиш компас
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Jул 05 2007, 17:38

ne ama sum zaboravil da se vratam na plaza, i zatoa si ostanav doma da gledam najforumce ljolj
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пет Jул 06 2007, 01:27

Вака сега дечки, ова е мој последен пост на форумов. Решив да го оставам овде зашо ова беше мојата прва тема шо ја отворив. Ви посакувам многу успех со овај форумов, ако ви треба нешо тука сум, ама знам дека нема да ме побарате, ама ако јас да се понудам за секој случај.
Поздрав и се најубаво на сите...
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Вто Jул 10 2007, 02:04

I posle seto toa LIFE GOES ON....
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Саб Aвг 18 2007, 02:58

Chis? Smile

Ova se odnesuva na Zer0_c00L Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Сре Окт 03 2007, 02:27

nisto be nisto eva evaaaaaaa....... Very Happy:D:D:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам - Page 3 Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот