Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Клуб на зависници - 1000 !

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Kosta on Чет Мај 15 2008, 01:39

Vase напиша:А ке се случува ли нешто за роденденов или...

Појма неам, ништо не сме се договарале. Ако сакате може да се собереме ... на едно кафе што се вика Smile или ти Васе некој предлог ? :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Jimmy on Чет Мај 15 2008, 02:32

Vase напиша:А ке се случува ли нешто за роденденов или...

ќе се оди на стриптизета во стриптиз клуб.се на сметка на газда КОКИ фала
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Kosta on Чет Мај 15 2008, 12:13

Jimmy напиша:
Vase напиша:А ке се случува ли нешто за роденденов или...

ќе се оди на стриптизета во стриптиз клуб.се на сметка на газда КОКИ фала

така така :-) Само кажете ми колку души сте за да знам колку стриптизети да викнам :laugh: :s215:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by bonte on Чет Мај 15 2008, 21:37

Kosta напиша:Bonte за роденденот од најфорумче (на 16 мај) планирал да напраи 1000 мислења Razz

ке ги земам во предвид деновите кај шо бев баниран.... сосе нив имам над 1000 Smile

(иначе јас бев единсвениот баниран до 2034.......Smile)


а на стриптис идам и јас Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Мај 15 2008, 22:02

И јас идам Laughing Shocked
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by borisd on Пет Мај 16 2008, 03:33

Ма каков стриптиз, дај да се изопијаниме, и јас мислам форумов да се вика, ТанасФорум (Танасов Ден), или БорисФорум (Борисов Ден)!
Срекен Роденден Најфорумче, да му се множат годините, повеке членови во новава година......
И фала Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by MaX on Пет Мај 16 2008, 08:29

Шо бе каков стриптиз? :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Kosta on Пет Мај 16 2008, 10:10

Абе никаков стриптиз :laugh: , заебанција беше тоа.

Хахах борис, имињата Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by bonte on Пет Мај 23 2008, 20:35

Еве го и мојот илјадити пост :mkd: :najforumce:


Последната промена е направена од bonte на Пет Мај 23 2008, 20:36. Мислењето е променето 1 пати
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by MaX on Пет Мај 23 2008, 20:35

Епа Бонте добре дојде во КЛУБОТ Razz
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by borisd on Пет Мај 23 2008, 23:25

Добре дојде Бонте Very Happy :ddojde: :najforumce: :mkd: :happyBirthday:
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Kosta on Пет Мај 23 2008, 23:25

Епа бонте добре ни дојде слободно влези не се собувај, ;-) расте расте клубот Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 20 2008, 04:59

Ете го и мојот 1000 пост..... :worshippy:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by jelena on Пет Ное 07 2008, 10:48

И конечно стигна мојот 1000 пост :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Kosta on Пет Ное 07 2008, 20:35

ОООО ајде добре дојдовте :pos:

Чек да се пребројам колку члена сме

Дури 6, од кој две жени, не сме геј веќе :icon_mrgreen:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by MaX on Саб Ное 08 2008, 23:38

Хихихих ајде да ви се множет :laugh:

И гледајте стигветеме некој со постови дека не ми е интересно појќе вака Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by borisd on Вто Ное 11 2008, 17:33

Welcome to the club SmileSmile
Кога дојде? Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by jelena on Чет Ное 13 2008, 17:19

borisd напиша:Welcome to the club SmileSmile
Кога дојде? Smile

ам фалааааааааа ам пред некој ден Very Happy :yes:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Клуб на зависници - 1000 !

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот