Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Какви девојки/момчиња сакате?

Go down

Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Фед 24 2008, 21:33

Ме интересира баш....Какви девојки ве привлекуваат, со кадрава или права коса? Долга или кратка? Црна или плава? Со плави, кафеави, или зелени очи? Каков карактер??
Истово прашање и за женските....какви машки ве привелкуваат?
Мене лично ми се свиѓаат машки со црна коса,бел тен,а за очи не ми е битно..и нормално да е повисок од мене Smile.и секогаш на крај ќе се затрескам во некој плав....увек :laugh:
Карактер....искрен,откачен,нежен,филозофче по малку,авантурист ко мене Smile и да знајт да се понашат со женско!!!и да ми купвит ружи само ружи Crying or Very sad ова накратко ако ми текнит уште нешто ќе си допишам...многу барам можда.... :cao:
леле како можев особината која најмногу ја барам кај машко да ја заборавам...Фала божице...
Романтичен да е!! Многу!!!


Последната промена е направена од ~The Vampire~ на Пон Фед 25 2008, 03:10. Мислењето е променето 1 пати
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 24 2008, 21:38

со права,кафеава или црна коса,со темен тен,зелени очи иако ретки се :laugh: по карактер..искрен,внимателен,доверлив,духовит,откачен,типче да си биди,да знај да ги цени женските...то :laugh:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Kosta on Нед Фед 24 2008, 22:17

мене најважно ми е прво карактерот и искреноста нормално. Иначе сакам светли очи, и права коса, дали е црна или плава не ме засега Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by The*Goddess on Пон Фед 25 2008, 02:01

Јас ако се прави по нарачка би сакала некој повисок со црни многу сјајни очи,црна коса и бел тен.ама тоа е кога би се правеле по нарачка Very Happy .А реалноста е што секогаш излегвам со дечки со црн тен и кафеави очи.Но најповеќе сакам да има карактер и да знае понекогаш да изненади,да е романтичен и многу сакам(пак ќе кажам)да има многуууууу сјајни очи.
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Soldier of fortune on Пон Фед 25 2008, 02:07

Се препознав во предходниов пост lol! lol! lol! lol!
BTW тој од нарачката сум lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by MaX on Пон Фед 25 2008, 03:19

The*Goddess напиша:Јас ако се прави по нарачка би сакала некој повисок со црни многу сјајни очи,црна коса и бел тен.ама тоа е кога би се правеле по нарачка Very Happy .А реалноста е што секогаш излегвам со дечки со црн тен и кафеави очи.Но најповеќе сакам да има карактер и да знае понекогаш да изненади,да е романтичен и многу сакам(пак ќе кажам)да има многуууууу сјајни очи.

Хај.....ајм јоур дрим бој Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Се зезам..

Јас сакам да е убава ама пред се карактер..... :thumbup1:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by borisd on Вто Фед 26 2008, 04:29

Со црна или црвена коса, плави или кафеави очи, уба да е Very Happy паметна, да знае да ти обрне внимание кога е најпотребно, да не е љубоморна, да не слуша торбо фолк Very Happy да сака авантури, ама баш авантури и полна со разбирање...
Па ваљда е ова... Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Фед 28 2008, 00:59

Pa mojata potencijalna zenska ne ja idealiziram Very Happy Glupavo bi bilo ako recam deka sakam da e plava,so dobro telo,pametna zosto nema takvi Very Happy
Inaku zenska moze da mi bide ako mi padne vo oci so nejzinata simpaticnost,duhovitost i sekako otvorenost.
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by SteelTemplar on Чет Фед 28 2008, 15:33

~The Vampire~ напиша:Ме интересира баш....Какви девојки ве привлекуваат, со кадрава или права коса? Долга или кратка? Црна или плава? Со плави, кафеави, или зелени очи? Каков карактер??
Истово прашање и за женските....какви машки ве привелкуваат?
Мене лично ми се свиѓаат машки со црна коса,бел тен,а за очи не ми е битно..и нормално да е повисок од мене Smile.и секогаш на крај ќе се затрескам во некој плав....увек :laugh:
Карактер....искрен,откачен,нежен,филозофче по малку,авантурист ко мене Smile и да знајт да се понашат со женско!!!и да ми купвит ружи само ружи Crying or Very sad ова накратко ако ми текнит уште нешто ќе си допишам...многу барам можда.... :cao:
леле како можев особината која најмногу ја барам кај машко да ја заборавам...Фала божице...
Романтичен да е!! Многу!!!


Зш мислам дека ова многу асоцират на мене?
хихихих

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 29 2008, 22:01

SteelTemplar напиша:
~The Vampire~ напиша:Ме интересира баш....Какви девојки ве привлекуваат, со кадрава или права коса? Долга или кратка? Црна или плава? Со плави, кафеави, или зелени очи? Каков карактер??
Истово прашање и за женските....какви машки ве привелкуваат?
Мене лично ми се свиѓаат машки со црна коса,бел тен,а за очи не ми е битно..и нормално да е повисок од мене Smile.и секогаш на крај ќе се затрескам во некој плав....увек :laugh:
Карактер....искрен,откачен,нежен,филозофче по малку,авантурист ко мене Smile и да знајт да се понашат со женско!!!и да ми купвит ружи само ружи Crying or Very sad ова накратко ако ми текнит уште нешто ќе си допишам...многу барам можда.... :cao:
леле како можев особината која најмногу ја барам кај машко да ја заборавам...Фала божице...
Романтичен да е!! Многу!!!


Зш мислам дека ова многу асоцират на мене?
хихихих
:thumbup1: баш све? Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Soldier of fortune on Пет Фед 29 2008, 22:10

Gotich girls, Emo girls, Metal girls, Rock girls - идеално нешто за моите очи, за мојата душа за моето срце . . .
п.с. НЕ СУМ ЕМО lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Последната промена е направена од Soldier of fortune на Пет Фед 29 2008, 22:13. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 29 2008, 22:11

Soldier of fortune напиша:Gotich girl или Emo Girl - идеално нешто за моите очи, за мојата душа за моето срце . . .
п.с. НЕ СУМ ЕМО lol! lol! lol! lol! lol! lol!
:yes: :cao:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Soldier of fortune on Пет Фед 29 2008, 22:14

~The Vampire~ напиша:
Soldier of fortune напиша:Gotich girl или Emo Girl - идеално нешто за моите очи, за мојата душа за моето срце . . .
п.с. НЕ СУМ ЕМО lol! lol! lol! lol! lol! lol!
:yes: :cao:

МАЛО ДОПОЛНУВАЊЕ НАПРАВИВ lol!
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 07 2008, 22:30

~The Vampire~ напиша:
:thumbup1: баш све? Very Happy


Да Да баш се и многу повеќе од тоа
:133:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by DeadSociety on Пет Мар 14 2008, 05:56

[url]Со црна или црвена коса, плави или кафеави очи, уба да е Very Happy паметна, да знае да ти обрне внимание кога е најпотребно, да не е љубоморна, да не слуша торбо фолк Very Happy да сака авантури, ама баш авантури и полна со разбирање...[/url]

boris ako me sakash mojsh direktno vlice da mi kazish!!!

inache ja saka ubaj zenki Very Happy crni , plavi vakvi takvi sekakvi so site atributi na niv Very Happy ako boris?
p.s da ne se vikaat diki ili max Very Happy:D:D:D
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by iki on Саб Сеп 27 2008, 01:05

црна коса, зелени очи, полн со разбирање и малце романтичен не ке е лошо
avatar
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by GirlBT on Саб Сеп 27 2008, 15:23

никогаш не сум имала некаква замисла од типот `да има црна или плава коса,вакви или такви очи`...сакам шармантни машки,духовити,паметни пред се..прво што ме плени е насмевката и погледот
avatar
GirlBT
Студент
Студент

Female
Taurus

Треснал Глупости : 41
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : earth
Ден на регистрирање : 2008-09-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Kosta on Саб Сеп 27 2008, 17:13

GirlBT напиша:прво што ме плени е насмевката и погледот

Кај мене доволна е само насмевката, незнам зашто ама насмевка мојт да ме осои многу брзо :pos: :pos: :vozbuden: :vozbuden:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by pyromaniac on Пон Сеп 29 2008, 03:31

Какви девојки/момчиња сакате?

Ко borisd само да се и ништо друго не треба!
avatar
pyromaniac
Студент
Студент

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 32
Поени : -1
Репутација : -1
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Лево
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Какви девојки/момчиња сакате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот