Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Темава ја именовам како што сакам

Страна 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Чет Јун 07 2007, 01:17

Тука можете да ги искажете вашите маки, глупости, гуждри и т.н. Со еден збор (или не) се што ве мачи и можете та пишете глупости колку што ви душа сака, тука може да се дери кој колку сака се дур го држи глас Very Happy:D:D:D:D:D
Да почнам ја пр(ф)в Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Чет Јун 07 2007, 01:47

Па вака сега, да го скршам мразот. Еднаш, на така не толку убаво ама солидно време, заминав за Швајцарија. Не знам и ја шо к*р барав таму али бидна, тргнав. И така како што одев за Швајцарија по пат (а иначе пешки одев) најдов една гуждра, ја скинав и си замислив желба, не дека таа беше волшебна ама така ми дојде (Желбата не ви ја кажувам). И така си одев и си одев и си одев и си одев и кога наеднаш бум, гледам знак Welcome To Kumanovo, мајката си реков толкав пат сум поминал а стигнав до Куманово? И се изнервирав појдов на автобска станица и си фатив автобус за назад. И ни 5 ни 6 станав Dj Very Happy:D:D:D:D:D
Как' не!!! Very Happy:D:D:D:D:D:D :p: :p: :p: :p: :p: :p: :p: :p: :p: :p:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Чет Јун 07 2007, 02:30

Абе се исто само јас наместо гружди видов тарзанки. И зедов две три ама не беа вкусни. И си ојдов дома. Laughing А не да несакав да ги земам
Ама ај си реков најубо да не одам таму и не појдов.
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Чет Јун 07 2007, 02:32

ЉОЉ ЉОЉ ЉОЉ ЉОЉ ЉОЉ ЉОЉ
а шо не појде онде кај она? таму најубо е не знајш? оф оф!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Чет Јун 07 2007, 02:35

Сакав и таму ама пеер тие буквите многу шетаат и си реков ај најубо да не одам јас на плажа и си заминав
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Чет Јун 07 2007, 04:06

Ам шо не ги фати буквите, тогаш не ке мораше да ојш на плажа, тогаш ке можеше и на базен да појш така е не?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Јун 10 2007, 14:01

Е да бе, со букви на базен ! А ако некој му уринираше во базенот ? Тогаш шо ќе праевме ?
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Нед Јун 10 2007, 15:38

Е тогаш најдобро ке ти биде да станиш DJ или рапер Very Happy:D:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by PsyTrip on Нед Јун 10 2007, 15:48

Ае зероколл напрај ми ацепт на мсн simce91@hotmail.com
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Нед Јун 10 2007, 17:54

И така јас праам accept на мсн ама не појдов да ги земам луѓето зашо имав нешо во патиката, и си ојдов на базен ама таму немаше фен и поќе не појдов.
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Нед Јун 10 2007, 21:17

На следниот тон ќе биде:


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by PsyTrip on Пон Јун 11 2007, 00:41

ЈАс отидов еднаш на базен и додека се бањав ми се скина левата чорапа од десната патика и ми се смееа сите Very Happy:D:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Сре Јун 13 2007, 02:49

И ја ти се смеев не ме виде? прв бев таму или не... се двоумам или не?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Сре Јун 13 2007, 05:14

Абе да му и*бам не се праи ова семинарскава се оправ од пишење. Неќе па неќе. А 10 фонт е.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Чет Јун 14 2007, 01:33

А шо имаше врска целиов муабет со сексот на пеперутките?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Јун 14 2007, 18:26

еј само што го посетив овај дел од форумот
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Јун 14 2007, 18:26

и сакав да прашам ако може некој да ми објасни
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Јун 14 2007, 18:27

шо се работа у овај форум(дел) љољ ...
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Јун 14 2007, 18:27

упс нереков фала
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Чет Јун 14 2007, 18:28

епа Фала многу
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by MaX on Чет Јун 14 2007, 19:11

Му рекол штркот на жабата и ја изел.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by borisd on Пет Јун 15 2007, 02:05

ааааааааааааа аха така значи
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Kosta on Пет Јун 15 2007, 13:37

Ам днезнаааааааааааааааааааааааааааааааааа

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Темава ја именовам како што сакам Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Пет Јун 15 2007, 19:11

си имавме еднаш еден форум, и дојде штркот и ни го изеде...

ајде ајде
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Александар on Пет Јун 15 2007, 19:11

еј зашто не ми работат смилето од лево ваму?...?
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Темава ја именовам како што сакам In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Темава ја именовам како што сакам Empty Re: Темава ја именовам како што сакам

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот