Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

За сите по нешто :)

Go down

За сите по нешто :) Empty За сите по нешто :)

Пишување by Kosta on Чет Фед 21 2008, 04:18

За новите скопски фраери:
- Не е фраер тој што ке има секс со непозната девојка во WC. Фраер е тој што ке остане со таа девојка до крајот на неговиот живот.

За Бракот:
-Убаво е да се има жена, а уште поубаво е таа да ги сака твоите деца како свои.

За Ријана:
- Никогаш не дозволувај Ријана да ти биде ќерка, сестра, мајка или тешта.

За Боки 13:
- За да се биде педер треба да се има муда, а не цицки.

За Образованието:
- Што повеќе учиш толку помалку ебеш.

За Македонските национални интереси:
- Да се викаме Идна Југословенска Република Југославија (а потоа само Република Југославија)

За Сексот:
- Човекот ебе додека е жив

За Децата :
- Детето е табула раса кое доколку премногу се дои може во подоцнежните години од животот да му се лоши од цицки.

За независнота на Косово:
- Не го признавам.

За Парите:
- Лесно се заработуваат ама тешко се трошат.

За Ловот на китови:
- Подобро еден кит за 1000 луѓе отколку 20 школки за 1 човек.

За Драган Вучич:
- Го материјализира и дефинира поимот сељак. (Татко на сељак)

За Стапнувањето на Месечината:
- Тоа беше голем чекор за човештвото но мал за Мене Smile.

За Пржењето јајца со маслинов зејтин:
- Бакнеж со мајмун

За Јохан Себастијан Бах:
- Сум му ја свирел Аир во Г стринг во гостилница во Струга. Тапа е

За Расизмот:
- Не можеш да судиш на човека само поради големината на неговиот к*р. Битна е и бојата.

За потрагата по живот на друга планета:
- Очајна утеха од нереализиран секс со терцијално суштество

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : За сите по нешто :) Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

За сите по нешто :) Empty Re: За сите по нешто :)

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 04:26

Kosta напиша:
За Боки 13:
- За да се биде педер треба да се има муда, а не цицки.

За Драган Вучич:
- Го материјализира и дефинира поимот сељак. (Татко на сељак)


:good: :good: :good:
за овие двајца респекат
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

За сите по нешто :) Empty Re: За сите по нешто :)

Пишување by MaX on Чет Фед 21 2008, 21:11

Jimmy напиша:
Kosta напиша:
За Боки 13:
- За да се биде педер треба да се има муда, а не цицки.

За Драган Вучич:
- Го материјализира и дефинира поимот сељак. (Татко на сељак)


:good: :good: :good:
за овие двајца респекат

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : За сите по нешто :) Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

За сите по нешто :) Empty Re: За сите по нешто :)

Пишување by PsyTrip on Нед Фед 24 2008, 20:10

Jimmy напиша:
Kosta напиша:
За Боки 13:
- За да се биде педер треба да се има муда, а не цицки.

За Драган Вучич:
- Го материјализира и дефинира поимот сељак. (Татко на сељак)


:good: :good: :good:
за овие двајца респекат

:bravo1: :bravo1: :bravo1:
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

За сите по нешто :) Empty Re: За сите по нешто :)

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 24 2008, 21:44

:laugh: ноу комент
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

За сите по нешто :) Empty Re: За сите по нешто :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот