Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

LEGACY FESTIVAL

Go down

LEGACY FESTIVAL

Пишување by MaX on Чет Фед 21 2008, 03:3730.maj
Obituary (Death Metal)
Dark Funeral(Black Metal)
Destruction(Thrash Metal)
Threshold(Progressive Metal)
Vader(Death Metal)
Rage ( Heavy Metal )
Pain of Salvation ( Progressive Metal )

Tibia ( Metalcore/HC )
The Stone ( Black Metal )

31.Maj
Jorn Lande(Heavy/Power/Prog Metal)
Amorphis(Death/Gothic Metal)
Belphegor(Black/Death Metal)
Primordial(Epic/Pagan/Black/Heavy Metal)
Unleashed ( Death Metal )
Finntroll(Folk/Epik/Pagan/Viking Metal)
Testament( Thrash Metal )

Amon Din ( Death/Thrash Metal )
Simargal ( Black Metal )

За повеќе информации www.legacy-promotion.net/festival
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: LEGACY FESTIVAL

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 03:37

топ Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: LEGACY FESTIVAL

Пишување by MaX on Сре Јун 04 2008, 21:37

Помина и овај фестивал но за жал во многу мала бројка.
Ебате Србите не знајте да поштовате добра музика.
На првата вечер имало само 800 луѓе....алоо кај стеее СРБИИИ?

Како последица на овај фестивал се откажал и Castle Fest Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: LEGACY FESTIVAL

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот